Julia D. - ocena (1) Dobra jakość, szybka obsługa. Julia D. Daria - ocena (1) Sprawna i miła obsługa, garderoba dobrze wyprana, no i z dowozem. Daria Katarzyna - opinia (1) Polecam !!! Obsługa i jakość wykonania przerosła moje oczekiwania !!! Bardzo... Katarzyna
Sławek - opinia (1) W tej pralni podejście do klienta jest bardzo profesjonalne , ceny przestępne... Sławek Aśka - opinia (1) Z usług pralni korzystam tak zawodowo jak i prywatnie. Jestem mega... Aśka Magdalena - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta, wszystko czyściutkie, pięknie poskładane... Magdalena Franciszek - opinia (1) Nie malujesz czasu Super obsługa Polecam Franciszek Franciszek - opinia (1) Nie malujesz czasu Super obsługa Polecam Franciszek Franciszek - opinia (1) Nie malujesz czasu Super obsługa Polecam Franciszek Martyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowola z jakości usług. Plamy poschodzily i pranie przepiękne... Martyna Ada - opinia (1) Serdecznie polecam. Usługi na najwyższym poziomie Ada J.S - opinia (1) Serdecznie polecam usługi tej firmy J.S Kasia - opinia (1) Usługi wykonywane zawsze na czas. Kurtki puchowe, garnitury i koszule wyprane... Kasia Anna Bąk - opinia (1) Profesjonalnie, sumienie - zawsze na czas! Polecam! Obsługa bardzo miła.... Anna Bąk Kasia - opinia (1) Czyste pranie super szybko, miła obsługa - zdecydowanie polecam Kasia Halina - opinia (1) Korzystam z usług pralni do domu od trzech lat i jestem bardzozadowolona, z... Halina Piotr M - opinia (1) Polecam, uratowali mój garnitur i poprosili jakieś 50 zł, mega tanio Piotr M Krzysztof K. - opinia (1) Oddałem koszule do prania i prasowania.Na drugi dzień odebrałem jak nowe.I... Krzysztof K. Wiktoria - opinia (1) Wysoka jakoś świadczonych usług. Bardzo miły i pomocny personel-indywidualne... Wiktoria Paula - opinia (1) Serdecznie polecam! Profesjonalnie i szybko! Paula