Rewelacja! (1) Korzystam regularnie z usług pralni. Oddaję do czyszczenia marynarki męża i... Marta Polecam (1) Korzystam z ich pralni w Galerii Metropolia. Wszystko idzie szybko, sprawnie... Piter JESTEM ZACHWYCONA JAKOŚCIĄ USŁUG!! (3) Niedawno kupiłam używaną suknię ślubną, od Kobiety, która po swoim ślubie jej... ona
Unikajcie tej pralni jak ognia (1) Uszkodzono mi suknie , nie uznali reklamacji i próbują uniknąć... Zawiedziona Przyjemna pralnia (1) Jestem klientką "domową", pranie jest odbierane szybko, wraca w dobrej... Kaja Przyjazd od 60 zł. (1) Proszę uzupełnić informację, że przyjeżdżacie od 60 zł. Bo taką informację... Marlena Sprawdzona pralnia (1) Nieczęsto piszę opinie w necie, ale jako że jest to firma, która znacznie... Michał80 Bardzo fajna opcja z praniem do domu. (1) Oddawałam dwa razy sukienki do czyszczenia i jestem bardzo zadowolona z... Majja_77 Wszystko ok. Szybko i wygodnie, pranie. (1) Oddawałem kilkukrotnie gajery z pracy. Wygodna sprawa, bo odbierali i... KrisTian Profesjonalne pranie. (1) Profesjonalne wykonanie prania, szybka realizacja pomimo okresu... Alicja porażka (1) Nikomu nie polecam tej pralni. Pranie wróciło zaplamione i niedoprane. Usługa... marzena Dla mnie idealna opcja. (1) Już trzeci raz korzystałam z tej pralni. Daję głównie kurtki i płaszcze,... Karola Jeśli po drodze... (1) Nie polecam, że względu na lekceważące traktowanie klienta, powinni zmienić... Krzysztof Polecam świetna prania (1) Do prania przyniosłem dość nietypową rzecz, bo materiał z wózka dziecięcego.... Piotr Jak najbardziej poleca, (1) Korzystałem parokrotnie, za każdym razem wszystko było w najlepszym porządku... Łukasz Sprawdzona pralnia. (1) Jak to milo w końcu trafić na pralnię pełniącą rzetelne usługi. Odplamiono mi... Karolina Gorąco polecam! (1) Do prania oddałam płaszcz, którego nie były w stanie wyczyścić inne... Ewa Zadowolona (1) Uważam, że tego typu usługi mają przyszłość. Dobre ceny, sympatyczna i... GaudiRed Nie polecam (2) Nie polecam pranie wraca brudne a z osoba ktora odbiera pranie ciezko sie... Mmmm Elwira - opinia (1) Bardzo się cieszę, że ich znalazłam. Nie mam pralni w pobliżu domu i to... Elwira