Prawo Jazdy

Witam wie ktoś gdzie można zrobić prawo jazdy kategori T na ciągnik rolniczy w okolicach gdańska?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

Chyba robi się tam gdzie inne kategorie np. B.....czyli chyba w Gdańsku np. tam gdzieś w okolicach Oruni....to oczywiście egzamin, natomiast czy czasem Tobie nie chodzi tez o kurs na kategorię T? W sumie po Gdańsku to tak średnio jeździć traktorem, ale z tego co pamiętam jak zdawałem (20lat temu), to tam tylko plac się liczył....na miasto w czasie egzaminu chyba się nie wyjeżdża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

zgadza się chodzi mi o kurs , bo egzamin to normalnie jest w PORD na Oruni!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

Ja podchodziłem do egzaminu eksternistycznie, teraz chyba tak nie można i trzeba mieć odbyty kurs. Poszukaj na panoramie firm....z tego co pobieżnie przejrzałem gdzieś w chojnickim powiecie jest jakaś szkoła jazdy z kategorią T....ale może znajdziesz coś bliżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

Szukam ale raczej te ośrodki szkolenia kierowców nie maja kategori T moze warto by znaleźć jakąś szkołe rolniczą czy coś takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

Jeśli potrzebne Ci to w Polsce to może zrób B+E bedzie szybciej a i papiery te samo co T a moze masz C+E to T ci nie potrzebne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

To też jest wyjście, a wydaje mi się, że łatwiej jest zdać na kategorię B+E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

To co mi pierwsze wpadło, ale dość daleko od Gdańska przeklejone z panoramy firm:

"Brusy" Zakład Szkoleniowy Rafał Kosiedowski
Bezpieczna nauka jazdy kat. A1, kat. B1 i T na terenie Brus, Bydgoszczy
Adres
ul. Dworcowa 20
89-632 Brusy
woj. pomorskie

Kontakt
tel. 52 398 32 54
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

oczywiscie ze B+E jak mam ta sama kategorie bo tez potrzebowalem na ciagnik z przyczepa a swoja degoa jak juz bedziesz chcial miec 100% kat T to moze jednak rondo Bis ? rumia wejherowo i chyba luzino jakos tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

Jeszcze takie coś znalazłem Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie wydaje się być najbliżej,może macie jeszcze jakieś pomysły ? Słyszalem ze gdzieś w Oliwie też można zrobić kategorie T ale dokładnie nie wiem gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

wiesz co najlepiej bedzie jak podbijesz sobie do urzedu miejskiego i tak zapytasz powinni miec obowiazek wykazu wszystkich kategorii i szkol
ale tak wlasciwie na twoim miejscu bym robil B+E i heja Danuta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

ok dzięki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

nie ma za co ;)
to chyba najlepsza opcja niz szukanie na kat T itp
a sam zdalem za 2 razem na B+e
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

w Pruszczu osk rydwan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

Ooo to dobre te osk Rydwan!!!! może jeszcze coś bliżej gdańska się znajdzie:D?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prawo Jazdy

ma sam traktor bez przyczepy wystarczy kat. B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coraz więcej ludzi decyduje się na zrobienie takiego prawa jazdy. Także pewnie wiele szkół ma w ofercie kursy na kategorię T. Musisz tylko dobrze poszukać. A jeśli chodzi o zdobycie takiego prawka to na stronie Unilink masz ciekawy artykuł na ten temat - rzuć okiem https://unilink.pl/porady/jak-uzyskac-prawo-jazdy-kategorii-t-czyli-na-traktor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...