Andrzej - opinia (1) Właśnie zmieniono "rozkład jazdy" śmieciarki. Nie powiadomiono mnie o tym,... Andrzej nie rozumiem (2) nie rozumiem tylu negatywnych opinii, ja nie mam nic do zarzucenia tym Panom,... kropka Anna - opinia (1) Dawno temu zamawiane worki typu "big bag" nie odebrane do dnia dzisiejszego.... Anna
potwierdzam że wywóz (mokre) to ruletka (1) powinni wywozić raz w tygodniu w określony dzień.Tymczasem ani w określony... nestor kogo oni zatrudniają (1) ekipy mimo zapewnień nie przekazują sobie pilotów i ręcznie podnoszą szlaban.... ksys dramat (1) Kontakt tel. z siedziba niemozliwy,mimo harmonogramu odbioru odbieranie... sim Tylko nie SUEZ !!! (1) Tragedia. Wielokrotnie nie zostały odebrane śmieci z mojej posesji.... Beata Balla-Kuczyńska Przestroga żeby nik nie dał się więcej nabrać (1) Zamówiłem kontener do wywozu darni, bo zmieniałem mały trawnik przydomowy... Mieszkaniec Gdańska niedotrzymywanie umów (1) Po raz kolejny firma robi sobie jaja z klientów. Pomimo zgłoszenia... Rozczarowana Beznadziejna obsługa klienta. (1) Pojemniki na szkło przepełnione od tygodnia. Macias masakra pracować w tej firmie (1) nikomu nie polecam pracy w tej firmie, nic dziwnego, że tyle osób sie zwalnia... lol Nie w te worki. (1) Szczerze... Ręce mi opadają. Człowiek wystawi świeci w takich workach, jakie... Adam Szok! 100% POZYTYW (1) Wszystko zxabierają, nie mają problemów z żadnym większym gabarytem.... Wojtek szkoda, że nie ma oceny "zero" (2) Ta firma to porażka, nie wiem czy pracuje tam choć jedna kompetentna i... Hanka zima (1) Gdy przez ostatnie 2-3 tygodnie panowaly mrozy a droga dojazdowa nalezaca do... ona Marlena - opinia (1) Jak dla mnie to jest bardzo dobra firma. U mnie są 3x w tygodniu punktualnie... Marlena (...) (1) W ciagu kilkunastu lat korzystanie z uslug tej firmy caly czas mieliśmy... Tomasz Steifer zima w sandałach (3) nie polecam nikomu tej firmy. oszukują klientów dają dobrą cenę przed... Paulka Przykro mi (1) ale nie mogę polecić usług tej Firmy. Katarzyna Chiałbym wiedzieć (1) dlaczego na stronie firmy, nie ma aktualnego cennika Roman