Wielka pomyłka - gastrolog (2) Lekarz mało komunikatywny - praktycznie nie udzielił mi praktycznie... Jerzy S Rozżalona (1) Po 3M oczekiwania na deklarowaną na forum, zaangażowaną i rzetelną... Ola Serdecznie polecam (1) Korzystałam z porady dermatologicznej u Pani Anety oraz z Depilacji... Malina
usta, botoks, laser, blizny .....etc. (2) Jestem pacjentką Pani Anety od ok 10 lat, od jakiegos czasu również Pani... Joanna Daleko od Europy (1) Konsultacja u prof Dobosza , ogromny stres z powodu ciężkiej choroby... Janusz Ocena ogólna (1) Serdecznie polecam Panią Anetę, byłam u niej na zabiegu laserowym, ma świetne... klientka Gastrologia (1) Doktor Nowobilski oraz Pani Pielęgniarka, która asystowała przy badaniu są... Milena Polecam, ale.... (2) Korzystałam z usług Pani doktor Magdaleny, jestem bardzo zadowolona i co do... Boniek Podarował mojej mamie drugie życie (1) Polecam z całego serca Pana Profesora Dobosza. Moja mama zachorowała ciężko... Monika Mikielewicz Polecam (1) Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie wszystkim niezdecydowanym polecam... Aniela Jestem zachwycona (1) Klinika polecam, obsługa na najwyższym poziomie, Panie Aneta i Magda... ewa mieszane uczucia... (1) W klinice bylam kilkakrotnie. Niestety moje problemy skorne nie zostaly... aka POWIEKSZANIE UST (1) Pierwszym razem trafilam do P. Anety i bylam bardzo zadowolona, piekne usta,... Magda Gastroskopia (2) Po doświadczeniu tortur gastroskopii w innej znanej gdańskiej placówce mogę... P. Pani Aneta Szczerkowska-Dobosz (1) Leczyłam sie u P.Anety przez ponad pół roku z uporczywego trądziku i... Ania KPINA (2) Byłem 10 min z czego 4 min P.Doktor pisał coś na komputerze w milczeniu -... golden Najlepsi! (1) Zdecydowanie polecam! Korzystałam z zabiegów med. estetycznej i jestem... anna Najlepszy gabinet w Trojmiescie (1) Z usług Pani Anety korzystam od 3 lat :) bardzo indywidualne podejście do... Maggie Call me Nowobilski (1) Pierwszy gastrolog, który mnie badał, wydał nie dość dokładną diagnozę po... bot Polecam. (1) Robie usta u P.Magdy Dobosz.Sa sliczne.Pelen profesjonalizm. Aga.K