Świetny dermatolog dziecięcy!!! (1) Panią Doktor polecił mi pediatra, jako że moje dziecko załapało w przedszkolu... Ada K. Bardzo dobra lekarka! (1) Często mam problemy z wypryskami alergicznymi na skórze. Informację o klinice... V :) ODRADZAM CHIRURGA !!! (2) Mialem wycinane znamiona - nie przez Pania Doktor ale robił to chirurg u niej... Klient
Chirurg bez zastrzeżeń (1) Dziwi mnie opinia przedmówcy. Wycinałem w gabinecie u chirurga znamiona (mam... Adam Bardzo POLECAM :) (1) W gabinecie Pani Doktor korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej... ania Ostrzegam przed Panią Doktor (1) Byłam na wizycie u Pani Doktor w związku z przebarwieniami po wypryskach.... ~anonim~ ... (1) Oceniam Na 6 Anonimowy Polecam! (1) Od dawna korzystam u Pani Doktor z zabiegów dermatologii estetycznej (Botox,... Joanna polecam (1) po wielu wizytach w roznych prywatnych gabinetach w koncu udalo mi sie... DB Polecam w 100%. (1) Polecam w 100%. Stanisława Najlepszy dermatolog (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani dr Anety Szczerkowskiej-Dobosz.... Marcin Pełen profesjonalizm (1) Polecam. Skorzystałam zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się :).... iwka Profesjonalnie i skutecznie (1) Bardzo profesjonalne (a jednocześnie bardzo sympatyczne:) podejście do... Ola ania - opinia (1) Panie Janku... może pomyliły się Panu gabinety:( Mimo wszystko pozdrawiam... ania zachwycona (1) Chciałam skorzystać z możliwości wyrażenia tutaj mojej opinii i jednocześnie... Beata K. Na 5 + (1) Zabieg, jakiemu poddałam sie u Pani Doktor był...cóż, krępujący, ale sposób,... Wiola Tomasz - opinia (1) Polecam w 100%. Tomasz Szczerze polecam!!! (1) Szczerze polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz ze skutkow... Matylda Szczerze polecam!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz ze skutkow leczenia jakie zalecila mi... Matylda Do Pana Janka (1) Szanowny Panie Janku, Anonimowość Pana opini nie pozwala mi na sprawdzenie... Anata Szczerkowska Dobosz