Pani recepcjonistka (1) Bardzo niemila i niechetna do wspolpracy recepcjonistka,robiaca wielkie... beata Dziwna sytuacjia (1) Odbyłam kilka wizyt w tej klinice, za każdym razem lekarze wykazywali się... Stała klientka Polecam dr Wiesława Nowobilskiego jak i Klinikę (1) W Klinice robiłam gastrologię. Pomimo tego, że zabieg nie należy do... Magda
usta (1) To byla moja pierwsza wizyta. Zdecydowalam sie na lekkie powiekszenie ust.... Beata przebarwienia (2) Po pozytywnych opiniach na forum postanowiłam skorzystać z usługi laserowej... IB iwona - opinia (1) Jedyny minus Kliniki to niesympatyczna Pani w recepcji.Miałam wrażenie , że... iwona okropna obsługa!!! (2) Nie rozumiem jak w tak eleganckiej klinice może pracować tak grubiańska... klientka Dr Szczerkowska-Dobosz - najlepszy dermatolog (1) Dzięki pani dr od kilku lat mogę cieszyć się cerą bez uporczywego trądziku, z... Ania S. Niestety bardzo zła obsługa (1) W przychodni byłam 2 razy, za drugim razem niestety dowiedziałam się że nie... Joanna Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało (2) Polecam gorąco klinikę Prof. Dobosz i Partnerzy, korzystam z pomocy w klinice... Adriana Joanna - opinia (1) Polecam dr Magdalene Dobosz - czułam sie jak u dobrej znajomej dla której... Joanna polecam :) (1) Pani docent Dobosz to świetny specjalista. Leczyłam sie u niej izotretinoiną... Ewa Alicja - opinia (1) Całkowicie bezstresowa gastroskopia i konkretna konsultacja. Alicja Szczerze polecam! (1) Serdeczność, kompetencja, uśmiech. Agata Gastroskopia z konsultacja (1) Gastroskopia bez bolesna pełen profesjonalizm oraz luźne atmosfera podczas... Karol Pomnik dla Pani Anety (2) Korzystałem wcześniej z usług Pani Anety i nie zdawałem sobie sprawy jakie... tata Adasia oddana klientka I.B. - opinia (1) Robiłam kilka zabiegów u P.Anety i P.Magdy i zawsze miałam wielką satysfakcje... oddana klientka I.B. Serdecznie polecam! (1) W klinice poddawałem się zabiegowi mezoterapii igłowej skóry głowy, celem... Adam Bardzo polecam! (2) Korzystałem z usług Pani dr Anety Szczerkowskiej - Dobosz i Pani dr Magdy... Andrzej polecam (1) Wspaniałe warunki miła obsługa zabieg wykonany w sposób profesjonalny i... Teresa