Świetny specjalista, serdecznie polecam! (1) Pan Dr Olszański jako jedyny dermatolog do którego chodziłam poradził sobie z... Anna P. POLECAM (1) Dermatolog z ogromną wiedzą, na pewno już nie zmienię na innego. pacjent Dr. Olszański (2) Byłam u doktora z problemem natury alergicznej i stwierdzam ,że nic się nie... ssssssssss
andrzej - opinia (1) Do dr Olszanskiego trafilem z polecenia. Od kilku lat walcze z mocnym... andrzej super doktor (1) Pana profesora odwiedzam sporadycznie ale zawsze to miłe wspomnienie. Ma... a. Wspaniały specjalista! (1) Witam,jeśli szukacie naprawdę dobrego fachowca z dziedziny dermatologii i... Eliza Wielkie dzęki (1) Bardzo dziękuje Panu proferorowi Olszańskiemu za zajęcie się moja osobą i... Mirka BARDZO DZIĘKUJE (1) BARDZO DZIĘKUJE PROFESOROWI OLSZAŃSKIEMU ZA FACHOWAĆ I WSPANIŁĄ OPIEKĘ... SYLWIA Wielkie dzięki (1) Dziękuję,dziękuję za leczenie zawsze będę wdzięczna za okazane serce i... Katarzyna dziekuje bardzo (1) dziękuje bardzo za mila opiekę ,na pewno polecam ten gabinet wszystkim pacjenta samir Polecam bardzo (1) Polecam bardzo profesora Olszańskiego. Znakomity fachowiec i przede wszystkim... daria Oszust i gawędziarz (3) Jak dla mnie ten lekarz to zwykły oszust i naciągacz. Przyszłam do niego z... gość Dr Romuald Olszański (1) Jestem wdzięczna Dr Olszańskiemu za ludzkie podejście do mojego przypadku... Grażyna Krewniak super lekarz- jestem już wyleczona (1) super lekarz- jestem już wyleczona Teresa Polecam (1) szczerze polecam wizytę u Pana Doktora długo chodziłam ze swoją przypadłością... Aga świetny specjalista (1) witam, mogę z całym przekonaniem polecić prof Olszańskiego, dobry... Ola Kurze łapki, zmarszczki mimiczne! (1) Bardzo polecam! Byłam kilka miesięcy temu pierwszy raz na takim zabiegu i... Sonia wypelnialam usta u p. profesora (1) jestem tzw. trudna i wymagajaca osoba (wszedzie). Do p. profesora chodze na... Ania M. najlepszy fachowiec (1) Witam Przez rok chodziłam po rożnych dermatologach każdy leczył mnie na co... Asia Polecam bardzo. (2) Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczęśliwa,że moja twarz odmłodniała o... Beata