nie polecam (1) Nie podobała mi się wizyta u Pana doktora .żle zdignozował moją chorobę .małe... an Przyłanczam się na do ocen bardzo dobrych (2) Witam i przyłańczam się do wszystkich pacjentów, którzy tak rewelacyjnie... Barbara DOBRY DERMATOLOG (1) WITAM, SLUCHAJCIE LECZE SIE U PANA DOKTORA JUZ POL ROKU I OK, PRZYZNAJE ZE... MARTA
Ludzkie podejście do pacjenta- polecam (1) Dr.Olszański to człowiek z klasą. U mnie nie zadziałał botox i pan Doktor sam... Gra Fachowiec i Człowiek (1) odwiedzam gabinet p.doc.Olszańskiego od 7 lat i to z różnymi problemami... Roman pacjent Jestem oczarowana ! (1) Bardzo i to bardzo jestem zadowolona z wizyty i leczeniu u Pana doc.... Barbara SUPER! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pana doktora. żaden lekarz nie był w stanie... Jult Marta - opinia (1) Bezosobowe podejście, miałam wrażenie, że myśli o zupełnie czymś innym,... Marta wygladałam strasznie (1) Trafiłam do gabinetu z polecenia wygladałam tragicznie cała twarz owrzodzona... AS Zgadzam się z innymi (1) Byłam zapisana na wizytę na konkretną godzinę. Po półgodzinnym opóznieniu w... asia Grunt, że pomógł (1) Muszę niestety podzielić opinię, że doktor ma bezosobowe podejście do... Arielka warto stosować wypełniacze (1) Wyleczył bardzo szybko/w pół roku /córkę z bardzo! silnego trądziku.Ja... barbara ODRADZAM!!! (1) Niestety - Doktor po wejściu do gabinety poświęcił mi może całe 6 minut -... katarzyna S. Traktowanie jak zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 (1) Moja wizyta u dr była wynikiem desperacji, nigdzie nie mogłam sie dostac, a... Monika