Dawid B. - ocena (1) Przez lata współpracy, każda osoba z zespołu, z którą miałem kontakt, była... Dawid B. Sławek - ocena (1) Jak w nazwie Profesjonalnie i do tego Nowocześnie! Polecam! Sławek Rafał - opinia (1) Pomogli mi założyć firmę, i wybrać formę opodstkowania a wszystko przez i... Rafał
Irena - opinia (1) Korzystam z usług od 2002r i zdecydowanie mogę polecić ich usługi . Irena Krystian S. - opinia (1) Polecam serdecznie! Współpracujemy już od dawna i nigdy się nie zawiedliśmy!... Krystian S. Rafał Fuks - opinia (1) Mega profesjonalne podejście do klienta. Rafał Fuks Justyna - opinia (1) Bardo polecam, jestem bardzo zadowolona Justyna d.k - opinia (1) klient od kilku lat. profesjonalizm na 100%. aplikacja mobilna do... d.k E.W - opinia (1) Z całego serca polecam :) Biuro na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo... E.W Monika - opinia (1) Korzystałam z usług kiedy prowadziłam działalność, oraz korzystam przy... Monika Ewa - opinia (1) Rozliczam się u nich od 2003r jeszcze jak prowadziła je Pani Basia. Zawsze... Ewa Joanna - opinia (1) Rzeczowa porada udzielona przystępnym, zrozumiałym językiem, poparta... Joanna Mariola - opinia (2) Nasza porada była szybka i konkretna, bez zbędnych opowieści i uwag. Pełen... Mariola Monika - opinia (2) Z usług tego Biura Rachunkowego korzystałam prowadząc firmę jak i korzystam... Monika Zuzanna Kania - opinia (2) Wysoka jakość świadczonych usług. Super kontakt i pomoc nawet w... Zuzanna Kania Taka księgowość to przyjemność (2) Powierzając swoją księgowość w tym biurze zapominamy o problemach. Wszystko... Stanisław Polecam biuro rachunkowe. (1) Pełen profesjonalizm. Polecam biuro rachunkowe. Artur Marek Karpinski - opinia (1) Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Kompleksowa opieka. Wszystko na czas.... Marek Karpinski Polecam (2) Po ciekawej i szczerej rozmowie z biurem i doradzaniem żebym tego nie... Piotr profesjonalnie (1) SAWO-Firma rzetelna i profesjonalna z wieloletnim doświadczeniem.Kompleksowa... Bogusława