szkoła (1) Warto byo się zapisać, długo się zastanawialem nad wyborem szkoły, wybór padł... Atri Polecam (2) Serdecznie polecam naukę w tej szkole. Uczęszczałam na zajęcia języka... Aleksandra Mistrz (1) Mega szkoła! Ja chodzę na francuski i lektorka jest tak fajna, że nawet... GloRia
Nie polecam (2) Niestety poziom i metody nauczania jak w gimnazjum czy szkole średniej - tzw.... Ada Kurs z języka hiszpańskiego (1) Uczęszczam na kurs z języka hiszpańskiego już od paru lat. Lektor jest super,... Ala Fajna szkoła (1) Super szkoła, gorąco polecam. Sporo dodatkowych zajęć, miła obsługa,... Natalia Kurs Disnay dla dzieci (1) Polecam wszystkim Rodzicom którzy chcą rozpocząć nauczanie języka... Maria Reklama dźwignią handlu (3) Zapisałem się na kurs j.franc.z opcją 2gi język gratis.2gi język jak 1wszy na... Daniel Kurs egazminacyjny CEA jest tylko z nazwy "egzaminacyjny" (2) Nie polecam zajęć egzaminacyjnych CEA w Gdyni w soboty od 11:30. Dziś,... Tomek Czuję się oszukana (3) Na co dzień pracuję od poniedziałku do piątku, dlatego kilka miesięcy temu... Oliwia Kurs języka włoskiego (1) Miałam okazję uczęszczać na kurs języka włoskiego w zeszłym semestrze i z... Maria moja opinia (1) Polecam wszystkim Moim zdaniem jedna z najlepszych szkół językowych w... natalia.d Polecam! (1) Mogę z czystym sumieniem polecić Profi-Lingua każdemu, kto chce uczyć się... Anna ProfiLingua dobrym wyborem dla wszystkich (1) Z chęcią podzielę sie opinią nt SJO ProfiLingua w Gdyni. W wakacje tego roku... AleksandraK Solidna szkoła z przystępnymi cenami. (2) Jestem bardzo zadowolony ze szkoły Profi-Lingua w Gdyni. Bardzo fajna... Karol różni lektorzy (1) Ciężko oceniać całą szkołę przy tak dużej ilości grup i lektorów. lokalizacja... Lala J - opinia (1) Świetne warunki do nauki, miła obsługa i przystępna cenowo oferta! Bardzo... J ciekawe zajęcia (1) Szkoła na poziomie. Chodziłam we wrocławskim oddziale przez 2 lata na... hanka Świetna szkoła - polecam (1) Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć języka. Osobiście... EMI Polecam, szczególnie kurst języka Włoskiego (1) Bardzo miła obsługa w sekretariacie. Pani wszystko dokładnie wytłumaczy,... Jan