Projekt Uśmiech

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Gdańsk, Partyzantów 76

Klaudia - opinia (1) Doktor Monika i reszta zespołu odmienili mój uśmiech. Przekonałam się do 4... Klaudia Polecam (1) Do doktora Igora Foltyna trafiłam na konsultacje jesienią zeszłego roku.... Irena z Nowego Portu Naprawdę dobry dentysta (1) W placówce "Projekt uśmiech" miałem przyjemność być leczony przez pana Igora... Jarosław M.
Polecam tam Projektować Uśmiech :) (1) Z usług korzystałam już wielokrotnie i nie ma się do czego "przyczepić".... Dorota PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Szczerze polecam! Dentystka Monika uratowała mi dwa zęby przed pogorszeniem... Asia Rogowska pełen profesjonalizm (3) Z czystym sercem mogę polecić Państwu Projekt Uśmiech :-) pełen... pacjentka Ulga! Znalazłam w końcu profesjonalnego stomatologa. (2) Wyrywanie ósemek to istny koszmar w moim odczuciu. Naprawdę długo szukałam... Karolina Polecam uśmiechając się szeroko! (2) Gorąco polecam Projekt Uśmiech i P. Monikę Teślak. Super dentystka, z... Beata zadowolona (2) Serdecznie polecam! Leczyłam się u dr Macieja Przeniosło super lekarz,... zadowolona Polecam :) (2) Wiele razy korzystałam już z usług - Projekt Uśmiech. Jestem ich pacjentką... Magi To oni wyleczyli mnie z cykora! (1) Po wizytach na NFZ w przychodni chodziłem do dentysty gdy była tragedia i... Jarek K polecam! (1) Szczerze polecam ten gabinet stomatologiczny. Leczeniem mojego ząbka zajęła... Iwona Polecam (1) Moja przygoda z tym gabinetem już trochę trwa, ale taki już urok moich ząbków... Monika Dr.Igor (1) Klinika marzeń jeżeli chodzi o zdrowe i piękne zęby.Przede wszystkim w... Leszek Sylwia - opinia (1) Świetny stomatolog,bardzo polecam!!! Miła,przede wszystkim delikatna. Dzięki... Sylwia świetny specjalista + uprzejmy człowiek (1) doktor Minor jest świetnym specjalistą!!! lekarz od trudnych przypadków, pod... stała pacjentka szóstka :) (1) Takie oceny jaka klinika, wszystko na solidną szóstkę:)) lekarze, asysta i... zadowolony pacjent polecam!!!! (1) Jestem pacjentem tej kliniki i szczerze polecam! Zarówno lekarzei jak i... pacjent Tego się nie da opisać, to trzeba przezyć... (3) Czytajac wcześniejsze opnie myślałam -" Kurcze, to nie jest możliwe, nie ma... Beata To klinika nie z tego świata. (1) Wizyta u Stomatologa nie należy do najprzyjemniejszych, ból stres, tak... Renata