Protest wolnościowy przeciw segregacji sobota godzina 12

Zaczynamy pod Neptunem. 23.10.2021 godzina 12.00.
Ogolnopolski protest, dziwne ze trójmiasto nic o tym nie pisze :-) czy jesteś zaszczepiony, czy nie - nie ma znaczenia, zapraszamy razem wykręcimy się z tej informacyjnej paranoi i ciągłym naciskom
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy organizatorzy przewidują jakieś atrakcje, oprócz możliwości zarażenia się covidem?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

koronawirusem - miało być
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przez 1,5 roku siedziałeś/aś/oś w sterylnej izolatce, bez kontaktu z wirusem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jestem zaszczepionym, wolnym człowiekiem i nie muszę uczestniczyć w jakichś dziwacznych protestach.
Tym wszystkim, którzy czują się zniewoleni powinni zaraz po proteście zorganizować jakąś wycieczkę krajoznawczą na Kaszuby, w jedną stronę. Tam jest dużo przestrzeni i jest gdzie się wyhasać :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Proponuję góry! Wysoko (bardzo!) i daleko! Ok? "Hasnął" Cię kto za uchem? Prosisz się! :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

O nie! Tym, którzy czują się zniewoleni i posegregowani, ze szczerego serca proponuję rozrywkę na łonie... natury też, z dużą ilością wolnej przestrzeni, świeżego i bezsmogowego powietrza, a Ty sugerujesz, że z tego powodu może mnie ktoś "hasnąć" za uchem?
Góry wysokie odpadają, bo tam mieliby szansę dobrze bawić się tylko młodzi i wyjątkowo sprawni fizycznie, a przecież jesteśmy przeciwko jakiejkolwiek segregacji... i to bezprotestacyjnie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piszę jedynie, żeby nie spraszać tałatajstwa na świętą ziemię... ha ha
Człowieku! Spędziłam dziś czas w towarzystwie, którego wiek ani bzdety nie imają się. Na głowy (kaptury) i nosy, kapało nam, a uśmiechy nie schodziły z twarzy. Tak to ja mogę pracować i współpracować. Wreszcie zęby suszyłam.
Dziadki rulez... i na górze, i na dole ha ha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz załapałem Twoją intencję i przyznaję, że zachowałem się egoistycznie. Z pokorą nadstawiam karczycho. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewinnego prztyczka w ucho "proponowałam", ale tamtędy (zwykle) gumka od maski ciągnie się. Sprawa między nami, nie warta kruszenia kopii. Pokora zawsze i wszędzie.
http://youtu.be/28vjeo1VukI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No będę. Pomacać Neptuna i spojrzeć mu w oczy... lub pod wodorost. W maseczce weneckiej i z pawim piórkiem w kapeluszu.
Do zobaczenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Musi byc ogromne zainteresowanie skoro oglaszacie sie na forum portalu,
zenada!!!
zajmij sie zyciem,rodzina a nie szukac sensacji na ulicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Obsesję macie z tymi rodzinami. Bez rodzin nie macie życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak, bo rodzina jest podstawową komórką społeczną i człowiek jest stworzony do życia w rodzinie i społeczeństwie.
Wprowadzenie do powszechnego obiegu nazw singielki i singla, zamiast dawnej starej panny i starego kawalera, nie zmienia istoty rzeczy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadzam się ale nie ma kogoś takiego jak stary kawaler po prostu kawaler, stara panna owszem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Starą pannę od starego kawalera oprócz płci różni granica wieku. Musi minąć trochę więcej lat, niż w przypadku panny, zanim kawaler zasłuży na miano starego kawalera.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście trzeba skończyć z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych. To paranoja. Trzeba zaszczepić wszystkich i będzie po sprawie. Czemu my zaszczepieni znowu mamy mieć limity bo ktoś się nie zaszczepił. Znowu się nie można leczyć na inne choroby bo oddziały przerobione na covidowe, wypełnione w 80% niezaszczepionymi.
Moje dziecko znowu nie ma basenu, szkoły, choć zaszczepione, i musi siedzieć przed komputerem zamiast spędzać czas w szkole, bo część społeczeństwa ma trzaski i się nie chce zaszczepić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Trzeba zaszczepić wszystkich i będzie po sprawie

Czy w krajach, w których zaszczepiono wszystkich (lub prawie wszystkich), jest już po sprawie?
Czy nastąpił tam powrót do normalności z 2019r?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po sprawie będzie po zaszczepieniu wszystkich.
Żyjemy w globalnej wiosce, w której niektórzy mieszkańcy poszczególnych szałasów się zaszczepiły, a inni nie. Mówienie, że życie w wiosce nie wróciło do normalności, mimo że niektóre rodziny zaszczepiły się prawie w całości, jest nieporozumieniem.
W krajach, w których zaszczepiono większość umiera dziesięciokrotnie mniej osób spośród zakażonych. W UK, gdzie zaszczepiono większość, przy ostatnich blisko 60 tys dziennych przyrostach zakażeń, zmarłych jest jedna setka, a w Polsce, gdzie zaszczepionych jest trochę ponad połowa, przy 20 tys przyrostach umiera 600 osób dziennie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

W tych krajach nie umiera 500-700 ludzi dziennie. A to jest najważniejsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile umierało w Polsce, rok temu, przy wyszczepieniu na poziomie 0%?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam sobie odpowiedz. Rok temu nie było szczepionki, ale były w miarę przestrzegane obostrzenia i lockdown. Dzisiaj jest wolna amerykanka, mało kto przestrzega zasad sanitarnych i umierają w większości nieszczepieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież od przedwczoraj czołowe siły polityczne przekonują memowo-orazkową wspólnotę plemienną obszaru Wisły, oficjalnie określoną przez jednego z jej fasadowych administratorów, doktora Dudę, mianem Polin, że zaszprycowanie NIE czyni wolnym i wysuwanie tego typu sugestii jest ciężką zbrodnią. Przy okazji przypomniano nam, że szyderczy napis nad bramą pewnego muzeum jest przedmiotem kultu religijnego i jako taki może być bezczeszczony i profanowany.
No nic, nadal serdecznie zapraszam Państwa (wraz z dziećmi) pod prysznic, znaczy się do punktów mobilnych i stacjonarnych i oferuję podwózkę.
A na koniec sprofanuję se jakąś ikonę. Voila

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No co jest? Toż to performance artystyczny. Taki stand-up. Nu, rozumiecie. Monty Python mnie wychowywał i uczył, że śmiać się można ze wszystkiego.
No to kącik plotkarski. Z życia celebrytów. Piosenkarka Madonna coś wie, ale nie powie:

https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-madonna-boi-sie-mowic-o-pandemii-nie-moge-powiedziec-co-mysl,nId,5620200

Przypomnijmy zatem słynny występ artystki na festiwalu Eurowizji:

https://www.youtube.com/watch?v=VG3WkiL0d_U

"Dlatego nie mogli uwierzyć, ponieważ znów rzekł Izajasz:
Zaślepił ich oczy
i twardym uczynił ich serce,
żeby nie widzieli oczami
oraz nie poznali sercem i nie nawrócili się,
ażebym ich uzdrowił"

Proszę nie przeżywać, nie szukać interpretacji, nie minusować, nie bulwersować się. To wszystko bullshit. Nie ma tu nic do oglądania. Tak sobie testuję łącza

https://www.youtube.com/watch?v=aKnX5wci404
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoda że takie protesty nic kompletnie nie dają.
_____
drivepol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szury będą szurać. Jak mozna być dumnym z wyznawania tak antynaukowych bredni i jeszcze robic z tego event xD
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie, że coś takiego jest organizowane tylko szkoda, że tak mało osób przychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty tak poważnie?
Faktem jest, że oszołomów nie brakuje, ale nie przesadzajmy, że jest ich aż tak dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Muza musi grać. (2294 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...