Protest wolnościowy przeciw segregacji sobota godzina 12

Zaczynamy pod Neptunem. 23.10.2021 godzina 12.00.
Ogolnopolski protest, dziwne ze trójmiasto nic o tym nie pisze :-) czy jesteś zaszczepiony, czy nie - nie ma znaczenia, zapraszamy razem wykręcimy się z tej informacyjnej paranoi i ciągłym naciskom
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czy organizatorzy przewidują jakieś atrakcje, oprócz możliwości zarażenia się covidem?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
koronawirusem - miało być
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przez 1,5 roku siedziałeś/aś/oś w sterylnej izolatce, bez kontaktu z wirusem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem zaszczepionym, wolnym człowiekiem i nie muszę uczestniczyć w jakichś dziwacznych protestach.
Tym wszystkim, którzy czują się zniewoleni powinni zaraz po proteście zorganizować jakąś wycieczkę krajoznawczą na Kaszuby, w jedną stronę. Tam jest dużo przestrzeni i jest gdzie się wyhasać :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Proponuję góry! Wysoko (bardzo!) i daleko! Ok? "Hasnął" Cię kto za uchem? Prosisz się! :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
O nie! Tym, którzy czują się zniewoleni i posegregowani, ze szczerego serca proponuję rozrywkę na łonie... natury też, z dużą ilością wolnej przestrzeni, świeżego i bezsmogowego powietrza, a Ty sugerujesz, że z tego powodu może mnie ktoś "hasnąć" za uchem?
Góry wysokie odpadają, bo tam mieliby szansę dobrze bawić się tylko młodzi i wyjątkowo sprawni fizycznie, a przecież jesteśmy przeciwko jakiejkolwiek segregacji... i to bezprotestacyjnie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Piszę jedynie, żeby nie spraszać tałatajstwa na świętą ziemię... ha ha
Człowieku! Spędziłam dziś czas w towarzystwie, którego wiek ani bzdety nie imają się. Na głowy (kaptury) i nosy, kapało nam, a uśmiechy nie schodziły z twarzy. Tak to ja mogę pracować i współpracować. Wreszcie zęby suszyłam.
Dziadki rulez... i na górze, i na dole ha ha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz załapałem Twoją intencję i przyznaję, że zachowałem się egoistycznie. Z pokorą nadstawiam karczycho. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niewinnego prztyczka w ucho "proponowałam", ale tamtędy (zwykle) gumka od maski ciągnie się. Sprawa między nami, nie warta kruszenia kopii. Pokora zawsze i wszędzie.
http://youtu.be/28vjeo1VukI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No będę. Pomacać Neptuna i spojrzeć mu w oczy... lub pod wodorost. W maseczce weneckiej i z pawim piórkiem w kapeluszu.
Do zobaczenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Musi byc ogromne zainteresowanie skoro oglaszacie sie na forum portalu,
zenada!!!
zajmij sie zyciem,rodzina a nie szukac sensacji na ulicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Obsesję macie z tymi rodzinami. Bez rodzin nie macie życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tak, bo rodzina jest podstawową komórką społeczną i człowiek jest stworzony do życia w rodzinie i społeczeństwie.
Wprowadzenie do powszechnego obiegu nazw singielki i singla, zamiast dawnej starej panny i starego kawalera, nie zmienia istoty rzeczy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się ale nie ma kogoś takiego jak stary kawaler po prostu kawaler, stara panna owszem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Starą pannę od starego kawalera oprócz płci różni granica wieku. Musi minąć trochę więcej lat, niż w przypadku panny, zanim kawaler zasłuży na miano starego kawalera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (5 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Boisko orlik w Gdyni :))) (8 odpowiedzi)

W Gdyni Leszczynkach mamy boisko z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy wszystkich fajnych ludzi do...

Drzewo plus (67 odpowiedzi)

Cały Naród sadzi drzewa. Ja posadziłem dziś dwa kasztany. Sadź i Ty.