Halina - opinia (1) Polecam usługi Pani Detektyw. W mojej sprawie wykazała się skutecznością i... Halina Artur - opinia (2) Skutecznie, dyskretnie z empatia, uzyskany material dowodowy pomogl mi wygrac... Artur Krzysztof - opinia (2) Kobieta urodzona do rozwiązywania trudnych spraw rodzinnych. Pozyskany... Krzysztof
Skuteczność, rzetelność i pełna dyskrecja (3) Pani Detektyw w sposób skuteczny i profesjonalny pomogła mi uzyskać... Hanna DETEKTYW Z POWOŁANIA. (1) Pani Detektyw uchroniła. mnie przed porwaniem i wywiezieniem.do Domu... Kasia zdecydowanie odradzam (6) nie neguje lukrowanych opinii ponizej na temat biura detektywistycznego... wieczny klient Polecam Panią Detektyw. (2) Zdecydowanie dla ludzi, którzy znalezli się w tragicznej sytuacji... Barbara Wspaniały detektyw (5) Polecam wszystkim zainteresowanym.Miałam "przyjemność" korzystania z usług... LILA Skuteczność i perfekcja. (3) Polecam usługi Pani detektyw,zlecenie wykonane zgodnie z oczekiwaniami, a... Ewa stanowczo ODRADZAM (4) Stanowczo nie polecam usług tej pani. 1. Całkowity brak profesjonalizmu - ta... D. Pokecam zdradzonym. (1) Miałem niestety okazję korzystać z usług Pani Detektyw. Moim zdaniem to... Michał Polecam tym, którzy znależli się w trudnej sytuacji życiowej. (1) Dziękuję bardzo Pani Zuzanna, bardzo mi pomogła Pani, odzyskałem 5-cio... IGOR Skuteczność (1) Usługa na najwyższym profesjonalnym poziomie, dociekliwość, Skuteczność,... Andrzej Pełen profesjonalizm- polecam (1) Dziękuję Pani Zuzanno, za zdobyte dowody zdrady mojego zięcia, skuteczną i... rudi Bardzo dziękuję (1) Pani Detektyw już w pierwszym dniu pracy, potwierdziła moje przypuszczenia... Karolina Profesjonalizm (2) Profesjonalizm, zaangażowanie, empatia, skuteczność. To cechy Pani Detektyw.... Ula skuteczna pani detektyw (1) Bardzo profesjonalne podejscie do powerzonego zadania. Pani detektyw... Iwona zdecydowanie polecam (2) Jeżeli znajdujecie się Państwo na zakręcie życiowym, podejrzewacie o... Aneta Kowalska Zdecydowanie polecam (1) Profesjonalizm, indywidualne podejście, Pani Detektyw wyczulona jest na... Krzysztof BARDZO WYSOKA SKUTECZNOŚĆ I EMPATIA. (2) OBSERWACJA PROWADZONA PRZEZ PANIĄ DETEKTYW TYLKO W JEDNĄ NOC... KRIS