Prywatny poród

Witam, wszystkie mamy, które rodziły prywatnie. Obojętnie czy w Swissmedzie, czy Clinica-Medica, czy w jakimkolwiek innym szpitalu. Czy któraś z Was była niezadowolona z takiego porodu? Czy wystąpiły komplikacje? Czy coś poszło nie tak? Wiem, że Swissmed w przyszłym roku wprowadza porody prywatne w Gdańsku i zanim podejmę decyzję gdzie rodzić chciałabym poznać opinię mam, które rodziły prywatnie.
Dziękuję za opinię osób, które nie miały z tym styczności, dziękuję za plotki, dziękuję za hejt, dziękuję za zazdrość. Zależy mi tylko na prawdziwych opiniach, mam które zdecydowały się na taki poród.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się że Redlowo jest straszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak coś Aga to jeszcze mam małą podpowiedź :) Jak byłam na targach mamaville to mieli tam swoje stoisko i jak podeszłam pogadać to dostałam wydrukowaną ich umowę (czystą/nie wypisaną) i ich przedstawiciel napisał mi na tej umowie długopisem, że mam 5% zniżki na poród, co w efekcie daje jakieś 500 zł :) Może też pogadaj z nimi o jakimś rabacie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się umówiłam dokładnie na 35 + 5 tc i nie było problemu. Teoretycznie maja w informacji, że skończony 36 tc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super. Dziękuje za informacje :) czy wizyta kwalifikacyjna ma być po ukończonych 36 tygodniach? Czyli rozpoczętym 37?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

09.12 miałam kwalifikację do cc, wyznaczyli mi na 02.01. Jestem bardzo zadowolona z kwalifikacji, wizyt, rozmów z lekarzami i obsługi. Na oddziale czysto i mega spokojnie.
Teraz co poniedziałek, aż do cc mam ktg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś wieści? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, planuje cc. Mam dość poważny problem z kręgosłupem, zanikają mi krążki miedzykregowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można wiedzieć czy planujesz cesarkę? Czy z jakimiś wskazaniami? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy na naszą stronę https://shop.spreadshirt.pl/szumserc/
oraz na nasze profile na FB oraz instagramie.

Może znajdziecie coś dla siebie, a przy okazji pomożecie maleństwom, którym zabrakło ciepła, bliskości i dźwięku bicia serca mamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Agata, jesteś już po cc? Doczekałaś terminu? Jak się czujecie? Napiszesz swoją opinię o porodówce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Agato mam jeszcze jedno pytanie :) Ile przed planowanym terminem porodu została wyznaczona cesarka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To trzymam za Was kciuki, mnie kwalifikacja czeka na początku grudnia, jednak co kilka tygodni podpytuję o nowinki na tym forum, bo nie sztuką jest wydać tak duże pieniądze bez rozeznania :)
Będę wdzięczna jeśli po porodzie znajdziesz chwilkę, żeby cokolwiek napisać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zostałam dopiero zakwalifikowana i mam termin cc na 30.10 po tym czasie bede mogła coś więcej powiedzieć :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny,

czy macie jakieś nowe opinie lub informacje o prywatnych porodach w Swissmed? Może ktoś tam rodził w ciągu ostatniego miesiąca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałam taka opcje i moj lekarz wypisał mi odpowiednie skierowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogłabyś powiedzieć czy wybrałaś opcje porodu cc czy masz na to skierowanie medyczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie,nie mam pojęcia czy mam się na któregoś decydować czy poprostu się zglosic i jaki się trafi.bede miała cesarkę słyszałam ze doktor Chyłko fajny.tak naprawdę wszyscy maja super opinie.Wybieram się tam za dwa tygodnie mam już skierowanie od lekarza i zobaczę co powiedzą i jaki termin mi wyznacza. Bo różnica tych dwóch terminów to 2-3tygodnie wiec spora rozbieżnośc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tego jestem ciekawa. Ja do nich wybieram się za około 10-12 tygodni na ustalenie terminu i planowałam pójść według terminu z miesiączki, ale może masz rację i powinnam kierować się terminem z usg. Masz wybranego lekarza u którego chcesz rodzic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie,jestem w 32 tygodniu (termin z miesiączki ) z usg 34. Dziecko jest większe o około 2-3 tygodnie. Czy termin cesarki, który wyznacza mi będzie z miesiączki czy z usg( wielkości dziecka). To moja pierwsza ciąża i trochę się stresuje. Moja lekarka mówi ze mam się do nich zgłosić już za dwa tygodnie czyli jakby liczyła termin z usg . Z góry dziękuje Wam za odpowiedz pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona, atmosfera super, jeśli chcesz karmić piersią położne pomagają, jeśli nie chcesz- nie ma nacisku, komentarzy itp. Lekarze pomocni, położne super, jedzenie pyszne :p
Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Jedyna moja rada- nic się nie martw, będziesz zadowolona, opieka jest bardzo dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...