Fajne miejsce (1) Bardzo fajne miejsce .Dużo się dzieje .Panie przesympatyczne .Pani dyrektor z... Mama Zadowoleni rodzice (1) Nasza córka uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok.Jest bardzo... Zadowoleni rodzice Dobre Przedszkole (1) Mila rodzinna atmosfera i duży wybór zajęć dodatkowych. Bardzo dobrzy... Antoni
Świetne przedszkole (1) Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Bardzo miła i profesjnalna kadra... Monika Polecam (1) Bardzo dobre przedszkole. Właściwie nie sposób mieć jakiekolwiek uwagi... Sel Niepokojące (1) Ostatnio czuc jakies napiecie miedzy nauczycielkami a dyrektorem przedszkola.... Rodzic Tu jest fajnie (1) Podoba na nam się tam niemal wszystko. Zakres opieki, wszelkie zajęcia za... Anna i Krzysztof Fajne miejsce (1) Po miesiącu uczęszczania naszego dziecka do przedszkola mamy świadomość, że... P Specjalne podziękowania dla dyrekcji (1) Wielkie podziękowanie dla dyrekcji placówki za tak profesjonalne podejście do... Mama godne polecenia (1) W tym roku stanęłam przed trudnym wyborem przedszkola dla mojej 4 letniej... Mama zadowolonej 4-latki poprostu dobre przedszkole-polecam (1) Zmieniliśmy placówkę dla swojej córki własnie na Dobre Przedszkole z uwagi na... Rodzice solidnie (1) solidna opieka i pewność, że dziecko otrzyma to co jest potrzebne - bardzo... Edda Zmiany na lepsze i najlepsze (1) Drugi rok posylamy dziecko do tego przedszkola. W zeszłym roku było bardzo... Paulina Świetne przedszkole (1) Bardzo polecam wszystkim to przedszkole. Jestem pozytywnie zaskoczona... Patrycja Zbyt częsta zmiana Pań Nauczycielek (11) Jesteśmy z mężem bardzo niezadowoleni z usług przedszkola. Nasze dziecko... Rodzice zmiany personalne (1) Przychylam sie do poprzedniej opinii. Zbyt częste zmiany personalne bardzo... mama rodzice Mateusza (1) WITAM WSZYSTKIE MAMY :) Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ PRZEDSZKOLE "KUBUŚ I... RODZICE MATIEGO Polecam (1) Tak jak moi poprzednicy już wspomnieli długo szukałam odpowiedniego... mama Zuzi POLECAM! (1) Polecam wszystkim rodzicom tę placówkę, jeśli szukają czegoś znacznie więcej... mama Dominiki i Natalki miejsce przyjazne i bezpieczne dla dzieci (1) Synek od dwóch tygodni chodzi do przedszkola i jesteśmy bardzo... Monika