Stanisław - ocena (2) Nie ma lepszego miejsca dla dziecka!!! :) Stanisław Patrycja M - ocena (2) Żłobek Toddlers to naprawdę wspaniałe miejsce dla maluchów, które... Patrycja M Filip M - ocena (2) Przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko, zasługuje na moją wyjątkowo... Filip M
Magda&Piotr - ocena (1) Dołączamy się i potwierdzamy wcześniejsze pozytywne opinie o przedszkolu.... Magda&Piotr Magda - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam to przedszkole! To miejsce w którym dzieci od... Magda Ewa K - opinia (1) Moja córka zawsze uczęszczała z uśmiechem do przedszkola. Nigdy nie było... Ewa K Mama Misia - opinia (1) Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyboru przedszkola, a wcześniej żłobka.... Mama Misia Paulina - opinia (1) Grupa Toddlers to wspaniałe i przyjazne miejsce dla dziecka. Dzięki... Paulina Weronika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru placówki. Moje dziecko z ogromną radością... Weronika Paulina - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego przedszkola. Widzę jak córka wspaniale... Paulina Justyna - opinia (2) Wspaniałe miejsce, indywidualne podejście do każdego maluszka. Panie z... Justyna Gosia - opinia (1) Szczerze polecam tę placówkę! Zarówno grupę żłobkową, jak i przedszkolną. Syn... Gosia Anastazja K - opinia (2) Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej... Anastazja K Anastazja K - opinia (1) Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej... Anastazja K Asia - opinia (1) Synek uczęszczał najpierw przez rok do grupy żłobkowej - bardzo troskliwe... Asia Pan tata - opinia (2) Placówka rewelacyjna pod względem zajęć dodatkowych. Niezależnie od pogody... Pan tata Mama - opinia (2) Kreatywne spędzanie czasu, super zajęcia dodatkowe, plac zabaw i duże... Mama Kuba - opinia (1) Świetna kadra, bardzo zaangażowana i kreatywna w organizowaniu dzieciom czasu. Kuba Andrzej - opinia (1) Super przedszkole, polecam serdecznie. Andrzej Wiktoria - opinia (1) Super atmosfera, zajęcia dodatkowe, Panie i ogólna opieka nad dzieckiem Wiktoria