Przedszkole Preludium

Przedszkola

Gdańsk, Niepołomicka 22A

Magda W. - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola Preludium. Synek chodzi z wielką... Magda W. Agata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola Preludium, miła i profesjonalna kadra,... Agata Karolina - opinia (1) Moja córka od pierwszego dnia czuje się w przedszkolu bardzo dobrze. Ma... Karolina
Olha - opinia (1) Bardzo dobra opieka, bardzo zadowolone dziecko. Olha Świetne przedszkole (1) Wysłaliśmy córkę do przedszkola od października i jesteśmy zachwyceni jak... Piotr Polecam! Rewelacyjne miejsce dla Maluchów!!!! (1) Nasz synek chodził do tego przedszkola z radością! Jesteśmy bardzo zadowoleni... Aga Miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom :) (1) Moja Córka pokochała to przedszkole "prawie" od pierwszego wejrzenia ;)... Zadowolona mama Taki trochę drugi dom :) (1) Z wielkimi obawami rozpoczęliśmy przygodę w przedszkolu... Bo bardzo krótkim... Mama przestrachana Polecam (1) Najważniejszy uśmiech dziecka i zdobywane przez nie umiejętności. Córka... Malwina Będziemy tęsknić (1) Najważniejszym dowodem na to, że warto korzystać z opieki Przedszkola... troskliwa mama Przedszkole przyjazne dzieciom (3) Super przedszkole pod każdym względem. Panie bardzo miłe, otwarte na... HK Polecam (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru przedszkola. Plusy to przede wszystkim:... Justyna Nie polecam (2) Przedszkole jak każde inne ,ale akurat w tym wypadku w tym przedszkolu brak... Sabina BARDZO POLECAM (1) Moja córka chodzi do tego przedszkola drugi rok i jest bardzo zadowolona, ja... gdańszczanin Najlepsze pod słońcem :) (1) Z czystym sumieniem polecam, córka uczęszczała ponad 2 lata. Wspaniała... Mada J.D - opinia (1) Mój synek uczęszcza do przedszkola preludium od września 2012.jesteśmy bardzo... J.D Super!!! (1) Córcia chodzi do tego przedszkola od września i jesteśmy zadowolone. Fachowa... MR od Września 2012r.... (1) Moim zdaniem przedszkole jest świetne. Jakub je uwielbia, a ja patrzę z dumą... A.S. Przedszkole dla dziecka (1) Dzieci zazwyczaj płaczą gdy rodzice zostawiają je w przedszkolu, natomiast... KaDe Gorąco polecam (1) Wszystkim rodzicom szukającym opieki dla swoich pociech polecam to... Monia