Tata - opinia (1) Dobrze zorganizowane i poukładane przedszkole. Chłopaki i rodzice są jak... Tata Borko - opinia (1) Super przedszkole. Dzieci idą i wracają szczęśliwe. Borko Natalia - opinia (1) Panie naszej grupy są cudowne Kinga i Klaudia Natalia
Paulina - opinia (1) To już 2 lata odkąd chodzi tam córką, nastąpił progres w rozwoju, radzi sobie... Paulina Najlepsze pdzddszkold (1) Najlepsze przedszkole jakie można znaleść . Wcześniej mój syn chodził do... Ola Zdecydowanie na tak (1) Mój synek prawie już kończy rok przedszkolny w tej placówce i muszę... Mama 5-latka Nie odpowiadało mi podejście pań do dzieci (4) Mój synek chodził do tego przedszkola przez rok, do grupy trzylatków.... Mama Przedszkole Godne Polecenia (1) Moja córka chodzi do tego przedszkola ,uczęszczała do grupy Pani Krysi i Pani... aga SUPER PRZEDSZKOLE (1) Byłam pełna obaw posyłając moje dziecko do przedszkola. Synek jest grzeczny i... spokojna mama Bardzo polecam :) (1) Bardzo krzywdząc jest ta opinia która pokazała się. Mój syn chodził do tego... Katarzyna Szczerze polecam! (1) Witam, pragnę szczerze polecić placówkę, do której uczęszczało moje dziecko.... Beata super przedszkole!! polecam (2) Polecam przedszkole, super opieka, świetna atmosfera, kompetentna kadra,... M. Zauliczna Wspaniałe przedszkole (1) Moja córka rozpoczęła w tym roku naukę w szkole.Przedszkole wspaniale ją do... Mama Ani : ]]]] (3) Muszę powiedzieć ,że nie zgadzam się z negatywnymi opiniami . Prowadzam już... Mama ... Bardzo POLECAM (1) Niestety nie zgadzam się z poniższą opinią!!!! Moje dziecko uczęszcza do tego... Natasza Znakomite przedszkole (2) Bardzo fajne przedszkole, zawsze miłe i uśmiechnięte Panie, dzieci każdego... I.K Najlepsze przedszkole!!!!!! (1) Przedszkole godne polecenia , wspaniałe zawsze uśmiechnięte panie , które... mama przedszkolaka bardzo polecam (1) Również podpisuję się pod opinią wcześniejszą. Super, super, super....oby tak... Asia Serdecznie polecam (1) Panie w przedszkolu profesjonalnie przygotowane najważniejsze jest dla nich... mama