Malgorzata - ocena (1) Profesjonalnie,bardzo dobrze zorganizowana praca,wiedzą jak trzeba obchodzić... Malgorzata Karolina - ocena (1) Super kontakt i sprawna robota. Polecam każdemu! Karolina Karolina - ocena (1) Szybki kontakt ze strony właściciela aby umówić dogodny termin przeprowadzki,... Karolina
Paweł - ocena (1) Jednym słowem fachowcy Paweł Wojciech - ocena (1) Punktualność i profesjonalne podejście do tematu przeprowadzki, dziękuję... Wojciech Mateusz - ocena (2) Bardzo sprawna ekipa Mateusz Ola - ocena (1) Dziękujemy za świetnie zrealizowaną usługę. Pakowanie, zabezpieczanie mebli,... Ola Jola - ocena (1) Wszystko w najlepszym porządku! Jola Ola - ocena (2) polecam serdecznie Ola Jędrek - ocena (1) Wszystko sprawnie, szybko przewiezione z biura do magazynu Jędrek Ola - ocena (1) Polecam! Współpracujemy już długo Ola Romi - ocena (2) Wszystko gra . Praca wykonana ok. Ludzie uczciwi. Romi Marek Cuber - ocena (2) Z całą odpowiedzialnością polecam. Firma godna zaufania. Marek Cuber Katarzyna Cuber - ocena (1) Polecam - firma rzetelnie wykonała moje zlecenie. Wyjątkowo sympatyczna i... Katarzyna Cuber Adam - ocena (2) Wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio. Najlepsza firma... Adam Jakub Błazej - ocena (2) Fajna współpraca panowie doświadczeni klasa sama w sobie Jakub Błazej Wojtek - ocena (2) Skorzystałem z ich usług z polecenia znajomego, on bardzo chwalił tą firmę i... Wojtek Kamil - opinia (2) Bardzo polecam tą firmę przeprowadzkową. Kamil Adrian - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Wszystko szybko i sprawnie... Adrian Seba - opinia (2) Bardzo dobra firma, polecam serdecznie Seba