Jacek - ocena (1) Polecam!!! Przeprowadzali moją firmę już 2 razy i jeśli bedziemy dalej sie... Jacek Ania - ocena (1) Gorąco polecam firmę :) Ania Ciężkiestaremeble - ocena (1) Szybko i sprawnie. Uprzejmi pracownicy Ciężkiestaremeble
Kamil - ocena (1) Od pierwszego kontaktu z firmą widac pełen profesjonalizm. Cena za usługi... Kamil Patrycja - ocena (1) Gorąco polecam. Profesjonalna ekipa. Wszystko dobrze zabezpieczone. Bez... Patrycja Krzysiek - ocena (1) Bardzo dziękuję za szybką akcje, usługa wykonana profesjonalnie i sprawnie Krzysiek Łukasz - ocena (1) Dziękuję Panowie , moja wina na ostatnią chwilę wszystko, dzięki wielkie za... Łukasz Damian - ocena (1) Team 10/10 szef ogarnięty Najlepszą firmą w 3 miasto Damian Janek - ocena (1) Szybko , sprawnie oraz przede wszystkim profesjonalnie. Janek Arkadiusz - ocena (1) Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, sumienność , dokładność , punktualność,... Arkadiusz Mateusz - ocena (1) Usługa przeprowadzki przebiegła szybko i sprawnie. Serdecznie polecam Mateusz Dawid - ocena (1) Usluga wykonana bardzo rzetelnie i w umowionym terminie. Dawid Olala - ocena (1) Najlepsza firma pod słońcem . Wszystko super dogadane i wykonane. Szczerze... Olala Konrad - ocena (1) Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Firma godna polecenie! Konrad Karolina - ocena (1) Przewoziłam ostatnio pianino. Wszytko odbyło się się szybko i sprawnie Bardzo... Karolina Łukasz - ocena (1) Chłopaki znają się na swojej robocie. Korzystałem już kolejny raz podczas... Łukasz Dawid Ż - ocena (1) Profesjonalne podejście, super kontakt, sprawna przeprowadzka jak najbardziej... Dawid Ż Paweł - ocena (1) Transport mebli ze starego mieszkania do nowego - szybko i sprawnie Paweł Natalia - ocena (1) Sprawna ekipa, serdecznie polecam Natalia Elżbieta Piotrak - ocena (1) Przeprowadzka biura, szybko i dokładnie; rzetelna firma. Polecam!!! Elżbieta Piotrak