z daleka od tej firmy (1) Przychodnia nie posiada oddzielnego terminu, godzin czy tym bardziej lokalu... Kamila Tarando Bez zmian (1) Mój kontakt z tą przychodnią jest świeżej daty, ale teraz, gdy przejrzałem... chory Ta przychodnia to jakaś farsa (1) Niekopetentny personel na rejestracji, dodzwonić się graniczy z cudem. Pani... Pacjent
Dramat (1) Dostanie się do lekarza rodzinnego to jakaś jedna wielka pomyłka. Warunki... Franek poradnia otopedyczna (2) Nikomu nie polecam korzystania z usług tej poradni. Jak już pisano pani w... kobieta Porażka (1) Byłam umówiona do ginekologa w tej nic niewartej przychodnii na wymrożenie... Ania Polecam (3) A ja szczerze polecam. Mieszkam na Jeleniogórskiej od 5 lat, w tym czasie... jjaga interniści (1) Niestety, ale witki opadają. Już może podaruję sobie sypanie nazwiskami, ale... B. porażka (1) Byłam w ostatnim tygodniu u wielmożnego pana chirurga Grzegorza K. wszystko... kobieta i tak i nie (2) Jestem pacjentka tej przychodni do dłuzszego czasu (nie kożystałam z... aleksandra p były pacjent (1) nie potrafią dziecku pobrać krwi, nie potrafią poprawnie wypisać zlecenia,... pacjent Pani w rejestracji u ortopedy/chirurga bije na łopatki (1) w kategorii "jak nie należy postępować z pacjentem". Jest opryskliwa,... B. Personel w por.Dermatologicznej - MASAKRA (2) Personel pracujący w tej placówce pozostawia wiele do życzenia.Jestem... wp odradzam laryngologa (1) korzystałem z internisty - kolejki małe, lekarze w porządku. Dermatolog też... aj rejestracja (1) kolejny raz próbuję zarejestrować dziecko do pediatry i kolejny raz mam... ja była pacjentka - opinia (1) przez 3 tygodnie chodziłam do internisty,3 różnych przepisało różne... była pacjentka Przychodnia pediatrytczna Jeleniogórska (2) Dzisiaj byłam z córka u pediatry gdyż gorączkowała 2 dni, Pani doktor... Majka Rozczarowany... (1) Pomimo nie tak długiego oczekiwania na wizytę( ok 1 tydzień) przychodnia nie... rozczarowany świetni lekarze (2) W przychodni pracuje kilku bardzo fachowych lekarzy. Szczególnie godna... Jarzyna USG bioder dla noworodków (2) Od dziś (10.03.2011) taka usługa nie jest juz na Jeleniogórskiej swiadczona.... marta