Czy to ważne - opinia (1) Pani Jankiewicz to dno. Na teleporadzie powiedziała proszę sobie maścią... Czy to ważne Jerzy - opinia (1) Poprosiłem o radę i formację w sprawie 85letniego ojca obłoznie chorego który... Jerzy Zbigniew - opinia (1) Doktor Jankiewicz to najlepszy lekarz. Nie polecam tej pani. Zbigniew
Hanna Katarzyna - opinia (3) Pani Dr Młotkowska Gilun lekarz która na wszystko ma odpowiedź po co, to nie... Hanna Katarzyna R - opinia (1) Dr Sylwia Jankiewicz to najlepszy lekarz jakiego spotkałam. R pacjent - opinia (1) Dno, nie można się dodzwonić. Masakra. Trzeba zamknąć tę placówkę pacjent Monika Kwiatkowska - opinia (1) Bardzo zła opinia. Zgłasza się automat i rozłącza i tak całymi dniami.... Monika Kwiatkowska Mariusz - opinia (1) Wyrażam na obecną chwilę ... bardzo złą opinię... kontakt tel. jest bardzo... Mariusz Zadowolony pacjent. (1) Szybko i profesjonalnie. Obsługa uśmiechnięta. Polecam. Zadowolony pacjent. Profesjonalizm z ludzką twarzą. (1) Dziękuję losowi że mam w sąsiedztwie tak sprawną przychodnię z miłą obsługą.... Zadowolony pacjent. Brak możliwości dodzwonienia się do przychodni... (1) Brak możliwości dodzwonienia się do przychodni... można wisieć na telefonie... Marcin Nie wydają zaświadczeń !!! (2) Potrzebowałem zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu ODMÓWIONO mi! Po... mieszkaniec Siedlec Internista (1) Chodzę do p. Jarosza, nie ma problemu z wystawieniem skierowania do... Anka NIE NIE NIE (1) Bardzo odradzam doktor Młotkowską! na moją prośbę o skierowanie na badania... Olga Szczerze nie polecam usług tej przychodni. (2) Najgorsza przychodnia w Gdańsku. Rejestracja telefoniczna niemalże nie... Kinga Połowicznie (1) Lekarze ogólnie ok, szczególnie przemiła pani doktor Jankiewicz : ) Ale... Gumi narzekanie czy polacy musza (1) Ciagle narzekac gdzie sie czlowiek nie ruszy to ciagle tylko narzekaja i w... kasia DLA MNIE OK (1) NIGDY NIE MIAŁAM PROBLEMU Z REJESTRACJĄ TELEFONICZNĄ .PANIE PILĘGNIARKI... jola Bardzo sympatyczna obsługa i szybki czas realizacji skierowania (1) Nie wiem, czemu poi poprzednicy narzekają na obsługę.Ja trafiłam akurat na... Anna Łatwa rejestracja! (1) W mojej poprzedniej przychodni nigdy nie rejestrowali pacjentów na kolejny... Dominika, studentka