mirosława - ocena (1) Bardzo przyjazna przychodnia. Należę do niej od kilku lat i właśnie tam... mirosława Ela - ocena (1) Tragedia!!!!! Lekarze z małymi wyjątkami są w porządku. System rejestracji... Ela Zosia - opinia (1) Fatalna przychodnia. Zapisy zarówno do I ternusty jak i pediatry tylko o 8... Zosia
Gosia - opinia (1) Laboratorium na Sokółce najlepsze. Mój syn chętnie idzie na pobranie krwi do... Gosia Zawsze zadowolona. (2) Jestem pacjentka tej kliniki,ciezko dostac się do lekarza szczególnie w... Beata Laboratorium dla dzieci (1) Pani Jola z laboratorium dla dzieci to złota kobieta. Mam 8 letniego syna,... Magda Dramat (1) Juz od wejścia odechciewa się człowiekowi wizyty w tym miejscu. Pani... Niezadowolona pacjentka Za co ja płacę?! (1) W recepcji jeszcze przed wizytą w gabinecie zapłaciłem 150zł a w gabinecie u... Sylwester Panie w rejestracji (1) Panie w rejestracji odbierają tylko telefony, a kolejka do nich ciągle rośnie... Monika Skandaliczna obsługa w rejestracji (1) Niestety, mogę wypowiedzieć się tylko o pracy rejestracji bo dzięki pani... Basia pacjentka (1) Polecam serdecznie. Panie w rejestracji to anioły ! Karolina