Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Jaskółcza 4

Anna - ocena (1) Przychodnia godna polecenia, pełne oddanie lekarzy, profesjonalne podejście... Anna Anna - opinia (1) Wspaniali lekarze. Nigdy się nie poddają Anna Małgorzata Kryza - opinia (1) najcudowniejsi lekarze na świecie!!! Małgorzata Kryza
Joanna - opinia (1) Bardzo bardzo sympatyczny pan Jacek zresztą polecony przez stowarzyszenie... Joanna Świetni weterynarze (1) Mam kota po przejściach. Zawsze profesjonalne i pełne empatii podejście do... Bożena Świetni lekarze (1) Cudowni ludzie i super lekarze! Moje dwie suczki Kora i Zoja pozdrawiają... gosiek Cudotwórcy (1) Uratowali życie Agusi kiedy była malutka, a obecnie z pełnym zaangażowaniem... Ireneusz Moczyński Można polecić innym. (1) Nigdy się nie zawiodłam , zawsze pomagali trafnie ! Mam trzy psy - dwa po... kaldiga polecam serdecznie (1) korzystam z usług tych lekarzy od kilku lat , zawsze mogłam liczyć na... Danuta Nie polecam (1) Do szczepien i drobnych rzeczy tak, jednak jesli chodzi o zdrowie, leczenie,... Aneta Serdecznie polecam (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z efektów i... Maciej Bartosz - opinia (1) polecam, lekarze zawsze dostępni, miła obsługa, dobre ceny a przede wszystkim... Bartosz Brak kompetencji NIE POLECAM (1) Sama dobra atmosfera to jeszcze nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze wiedza... Kotka wiewoj - opinia (1) Korzystamy z usług od ok 1 roku z naszą kicią. Zawsze profesjonalnie i... wiewoj Kamil - opinia (1) polecam , lekarze specjaliści Kamil nie polecam (1) bez zadnych badan postawiona diagnoza o zle przeprowadzonej sterylizacji,a po... ola Nie polecam jesli mamy dobro przyjaciol na sercu. (1) Dzieki pani i panu weterynarzom pozegnalismy dwa pieski. Brak jakiejkolwiek... Wiola Pola - opinia (1) Znakomici lekarze, z olbrzymią wiedzą. Bardzo przystępne ceny. Polecam z... Pola Asia - opinia (1) Polecam !!!! Asia TAK! (1) Państwo Kasprzyk mają serce na dłoni, są cierpliwi, zawsze odpowiadają na... PaniKa