Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Potokowa 12A

R. - ocena (1) Kocurek miał usuwane zęby, okazało się że szef z usuniętego kła nie utrzymał... R. Ania - ocena (1) Skoro się Pani spóźniła po operacji zbiór kota to teraz trzeba czekać. Pani z... Ania Wierny klient - ocena (1) Świetna ekipa lekarzy,profesjonalni,empatyczni, ze wspaniałym podejściem do... Wierny klient
Katarzyna Kaszuba - opinia (1) Już podczas pierwszej wizyty w tej przychodni ogromne wrażenie zrobił na mnie... Katarzyna Kaszuba Lady - opinia (1) Nie mam dobrego zdania o tej przychodni, moja kotka zachorowała, miała... Lady Marcin - opinia (1) Rewelacyjna przychodnia. To jedyne miejsce, gdzie obsługa jest na tyle... Marcin Adam - opinia (1) Fachowo i w rozsądnej cenie. Na plus także lokalizacja. Adam Bow Bow &Asia - opinia (1) Cały zespół pomocny i chętnie udziela informacji, fachowa obsługa i pomoc.... Bow Bow &Asia Barbara - opinia (1) zupelny brak zainteresowania klientem bez uzgodnionej wizyty a dodzwonic sie... Barbara Anna Korbut - opinia (2) W Wigilię, 24 grudnia, p Żarnowska odmówiła sprzedaży leku Osurnia, na... Anna Korbut Agnieszka - opinia (1) Kompetentni lekarze, miła i pomocna obsługa, super sprzęt, wszystko, zawsze... Agnieszka super przychodnia (1) Bardzo sympatyczne panie, widać, że lubią to co robią. Chodze tam od 5 lat... Agata Super (1) Jestem bardzo zadowolona z usług lecznicy, mój psiak zawsze był dobrze... Klientka Przychodnia weterynaryjna na Potokowej (1) Super przychodnia,świetnie wyposażona, wspaniali lekarze. Od lat mój labrador... Małgorzata Znakomite Trio a nawet Kwartet (1) Te dziewczyny po prostu mają serce i wrażliwość która zanika w naszym... wierny Polecam (1) Profesjonalistki z pasją. Świetna diagnostyka - gorąco polecam. :) ok (1) Moja kotka bardzo cierpiała. Przez innych "znawców" skazana została na... Ilona bardzo drodzy (2) plusy - płatność kartą, bardzo miłe Panie minusy - bardzo drogo - za zwykły... Klient z małym problemem Najlepsza przychodnia (1) Zdecydowanie najlepsza przychodnia, z jakiej usług korzystałam. Panie... Zuza Polecam (1) Zachęcam do korzystania z usług przychodni. Może nie jest to najtańszy... Bogna