Przychodnia weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Potokowa 12A

SZCZERZE POLECAM (1) polecam, zawsze pełen profesjonalizm i pasja. Odwiedzamy często raz zapalenie... Aneta Aktualny adres ul. Potokowa 12 A, Gdańsk (4) Polecam dr Tadeusza Popławskiego. ul. Bitwy Oliwskiej 28 Gdańsk... mar2h młode kotki znajdy (1) To był któryś gabinet z kolei który odwiedziłyśmy. I przyznaję, niebo a... Dominika
Kotka (1) Od paru dni korzystamy z pomocy tego gabinetu,choruje nasza kotka.Jestesmy... Hanna labrador (1) Daje wysoką ocenę gdyz sprzet jest naprawde jeden z lepszych. Natomiast... bogumila Zdecydowanie polecam (1) Polecam z czystym sumieniem. Dr. Żarnowska to wspaniały człowiek i... O.P. O.A. - opinia (1) Mój szczególnie wrażliwy pies korzysta z tego gabinetu już od dłuższego... O.A. XYZ (1) Mam 6 lat, nazywam się Pinokio i jestem czarakternym jamnikiem... Anna Chmiel Zdecydowanie polecam (1) Zdecydowanie polecam, doskonali specjaliści, uczciwi, z rewelacyjnym... marta Wszystko na wielki plus (1) Nie znam innego gabinetu weterynaryjnego w trójmieście z tak ciepłym i... Majka Sin - opinia (1) Leczę u p Popławskiego ok roku. Ciepło, miło, spokojnie, bez stresów, nerwów,... Sin Gorąco polecam (1) Profesjonalne podejście do pacjenta, trafna diagnostyka i szybko podjęte... Milena Zdecydowanie godna polecenia (1) Normalnie leczę zwierzęta w także polecanej przeze mnie lecznicy na Bitwy... Anna P. Najlepszy gabinet weterynaryjny (1) Nie będzie to reklama ale czysta prawda. Byłam u 8 weterynarzy z "umierającym... Marzena smartcookie243 - opinia (1) Gorąco polecam- profesjonalnie i solidnie, z odpowiedziami na wszystkie... smartcookie243 Mój pies zawdzięcza im życie! (1) Bardzo dobry gabinet! Świetni lekarze, połączenie doświadczenia profesora... Marcin Januszewski Lekarza z powołania (1) Od 13 lat korzystam z usług tej przychodni, polecam gorąco - lekarze z... Halina