Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

Największa szkode uczyniła Pani Doktor Rogsalska _Wodniczak z która rozmawialem osobiscie . Nie ma sobie nic do zarzucenia.Na moje pytanie czy widziała hodowle fizycznia , potwierdzila ze kilka razy i nic niw wzbudziło jej podejrzeń. A w wiekszosci przypadków psy "przyjezdzały" do Poznania...Totalna hipokryzja. Napisałem zażalenie na takowe praktyki lekarskie do Wielkopolskiej Izby Lekarskiej Wetrerynaryjnej..
Mam nadzieje że epizod tej pani równiez bedzie miał miejsce przed Temidą
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupuj - adoptuj!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie kupiła pani z pseudo ta pani miała swoją hodowlę a pseudohodowla to niezarejestrowana hodowla tak jak pseudo animalsow nic nie piszą że ta pani Iza brała dotacje i była także w animalsach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy pod koniec lutego od Pani Izabeli suczkę Cavalier i po 1 dniu dostała biegunki,wymiotowała.Po badaniu okazalo się,że jest bardzo zarobaczona.Dzwoniliśmy do Pani Izabeli to beszczelnie nam powiedziala,że pies musial złapać robaki u nas bo ona sprzedała zdrowego psa.Nie chcia£a pokryc kosztów leczenia.Sytuacja byla niepewna po miesiacu leczenia uda£o się sunię wyleczyć.I proszę żeby nikt nie pisał,że ludzie kupują bo jest tanio
Tanio nie było bo daliśmy 4200 i nie wiedzieliśmy że jest to pseudohodowla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tą hodowlę zgłaszałam w 2008 roku i przez tyle lat nic nie zrobili ile zwierząt wycierpiało przez tych ludzi masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Marta
2021-05-04 00:22:32
Mój urodził się w Starej Hucie 24 lutego i też maltanczyk. Narazie jest wszystko ok. A czy mogłabym prosić zdjęcie na maila jak Pani maltanczyk byl malutki a jak teraz wygląda? Bo mój wet mówi że to na 100 % maltanczyk ... okaże się..
matcho123@wp.pl
mój mail aknelcia2021@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marta
2021-05-04 00:22:32
Mój urodził się w Starej Hucie 24 lutego i też maltanczyk. Narazie jest wszystko ok. A czy mogłabym prosić zdjęcie na maila jak Pani maltanczyk byl malutki a jak teraz wygląda? Bo mój wet mówi że to na 100 % maltanczyk ... okaże się..
matcho123@wp.pl
Dzień dobry, mój maltańczyk urodził się 7 lutego. Wg tej daty ma prawie 13 tygodni, straszna z niej rozrabiara. Otarła się o śmierć, bo po przyjeździe do domu okazało się że ma parwowirozę i psi covid. Lekarze wet ją uratowali. Jest teraz po pierwszym szczepieniu, bo to szczepienie w lipnych książeczkach nie jest brane pod uwagę - była zbyt mała żeby ją zaszczepić, a po drugie lipny weterynarz z okolic Poznania i książeczki anonimowe - wypełniane w dniu zakupu. Nie wiem czy jest 100% maltańczykiem, ale jest tak kochana i tyle było stresu żeby przeżyła, że jest mi obojętnie, no chyba że wyrośnie z niej ogromny labrador :) ale wtedy i tak będę kochać :)
Jedno szczęście, że ten koszmar się zakończył i pieski trafiły do schroniska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój urodził się w Starej Hucie 24 lutego i też maltanczyk. Narazie jest wszystko ok. A czy mogłabym prosić zdjęcie na maila jak Pani maltanczyk byl malutki a jak teraz wygląda? Bo mój wet mówi że to na 100 % maltanczyk ... okaże się..
matcho123@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w styczniu kupiłam w tej hodowli maltańczyka. Był malutki więc nie było widać że coś z nim nie tak. Po przywiezieniu do domu dostał biegunki z krwią ale na szczęście dobrze się skończyło. Dziś pies ma ponad 6 miesięcy i wyglądem odbiega od maltańczyka. Jestem wściekła i oburzona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Izabela od dwoch dni siedzi w areszcie. Ja mam pieska od 1,5roku. Pies mial mase robakow, biegunku, na maksa zarobaczony. Oddala mi 500 zl za to ze oklamala mnie z rasa, ale nie odpuszcze i po ujawnieniu tego co robila psom, ide do sadu. Tyle psow zmarlo i cierpialo, przez te okropne kobiete.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawa dla wszystkich, którzy coś zrobili w tej sprawie!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo, jesteś wielki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Rowniez kupilam tam psa, 2 lata temu. Teraz mam wyrzuty sumienia ale chociaz uratowala mu zycie. Teraz juz wiem ze lepiej odzalowac wiecej grosza albo wziasc psiaka ze schroniska. Nic nie wzbudzalo moich watpliwosci do czasu kiedy nie otrzymalam metryki od wlascicielki i brak bylo z nia kontaktu. Piesek ma sie dobrze, na szczescie nie chorowal, prawidlowo sie rozwijal.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Rowniez posiadam psa z tej hodowli. Pies na 5 dzien pobytu w nowym domu rozchorowal sie, okazalo sie ze to parwowiroza ktora na poczatku wykluczono bo byl szczepiony w kierunku tej choroby oraz przed oddaniem z hodowli zrobiony mu test na parwo. Szczeniak 2 tygodnie walczyl o zycie i jezdzil na kroplowki. Ciesze sie ze chociaz u nas skonczylo sie to pomyslnie i pieska uratowalismy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Też mam psa z tej pseudo hodowli. I pies ma wadę serca, alergie - jack russel terrier. Pisałem z właścicielka SMS odnośnie chorób psa to usłyszałem odpowiedz że jak pies ma allergie to mam przywieść psa i da mi nowego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam z parvo w komplecie ale go odratowalam, jeśli mogę w czymś pomóc to jak najbardziej, marzena812@gmail.com pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, tak - wystarczy... :)

znam kilkadziesiat osob, ktore probowaly cos zdzialac z ta hodowlą (sprawy sadowe i wizyty policji, itp) i nic!

dopiero determinacja nowych wladz lokalnego animals cos podzialala...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/35239_stara-huta-znaleziono-120-martwych-psow-na-posesji-animalsi-uratowali-ponad-setke.html
sprawa nabrała rozgłosu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/35239_stara-huta-znaleziono-120-martwych-psow-na-posesji-animalsi-uratowali-ponad-setke.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://expresskaszubski.pl/pl/11_wiadomosci/35239_stara-huta-znaleziono-120-martwych-psow-na-posesji-animalsi-uratowali-ponad-setke.html dalej jest Pani pewna swojej wypowiedzi?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (236 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...