Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Pseudohodowla

Cieszę się ... ja tez czekam na odbiór, ale osobiście tam nie byłem. Kiedy odbierasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Byłam...wrażenia ogólnie dobre. A teraz czekam na odbiór pieska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Byłaś tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Też liczę na jakiś informacje .... Mia masz z tamtąd pieska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pseudohodowla

A czy ktoś zna może hodowle piesków? Powiat kartuski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest to oczywiste że hodowla w której jest wiele ras nie jest hodowla z której nabywa się zwierzaka. Pseuduchy rozmnażają psy cieczką za cieczką. Uważam że najlepiej nabyć szczenie z hodowli zrzeszonej w starej najstarszej organizacji kynologicznej gdyż wtedy jest pewność ze pies jest z danego skojarzenia Wiem że pseudo wymyślaja rodziców szczeniąt. Nikt nie ma nad tym kontroli Sami ludzie są sobie winni napędzając pseuduchom kasę Biedne zwierzęta tylko cierpią. Hodowle trzeba sprawdzić zobaczyć w jakich warunkach żyją zwierzęta. Twierdzę że hodowla to pasja i uważam że powinno specjalizowac się w tylko jednej rasie a nie patrzeć jaka rasa jest modna.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pseudohodowla

Dzien dobry,dzis bylismy zobaczyc buldozka w tej pseudo hodowli w Żukowie(Wyczechowo)Przestrzegam wszystkich.Piesek wystraszony,brzydko pachnie i w ogóle chory klimat. Na pewno psa tam nie kupimy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Dzień dobry,

Przestrzegam przed zakupem szczeniaków w hodowli we Wrocławiu!!!!!
Mam psa z tej hodowli, ma 2lata.
To co przechodzimy codziennie to trauma, dla mnie dla psa. Psiak boi się wszystkiego, począwszy ode mnie a skończywszy na karmie w misce.
Praca z behawiorysta nie pomaga, chodzimy regularnie na zajęcia, 4 razy w tyg. Mimo tego pies dalej nie umie funkcjonować w świecie jest tak zalekniony.
Przestrzegam przed tą hodowla
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pseudohodowla

Tez mam ten problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Witam
Dołączając się do wpisu przestrzegam przed hodowlą z Lublewa Gdańskiego.
Pieski są chore na łysienie i mają choroby skórne.
Dwa lata temu kupiłam tam pomeraniana i po dwóch latach okazuje się że piesek jest chory na łysienie (alopecia X).
Choroba uaktywnia się właśnie w takim wieku więc nie ma możliwości zdiagnozować jej wcześniej.
Pieski są trzymane w złych warunkach.
Pani sprzedaje kilka ras.
Po zgłoszeniu problemu otrzymałam informację: "psa nie kupuje się z hodowli tylko bierze ze schroniska"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się kupuje psa z hodowli, powinno się dostać metrykę psa z danymi przodków, dostałeś? Jak nie to wiadomo0 że pseudohodowla i się nie kupuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgodnie z ustawą o Ochronie Zwierząt NIE wolno rozmnażać zwierząt niehodowlanych. Kto się jednak tym przejmuje?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cy jest tu ktoś kto kupił shih-tzu w hodowli która znajduje się w Leśniewie? Jest to powiat Pucki lub Wejherowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Każdy szczeniak urodzony po rodowodowych rodzicach z uprawnieniami hodowlanymi ma prawo do rodowodu. Nie każdy za to jest wystawowy. I tyle. Rodowód to tylko dokument pochodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie!a po co Wam pies rasowy,zreszta sztucznie,,wyprodukowany przez czlowieka( ,ktory chce na was zarabiac forse)?.Trzeba sie liczyc z tym,ze te tzw.rasowe( biedne w zasadzie) psy maja od poczatku wady.Czy chodzi wam o to ,zeby sie nimi pochwalic przed innymi?Taka moda?Przeciez one wszystkie(danej rasy)wygladaja tak samo czyli nie sa oryginalne!!! tyle jest pieknych,zdrowych,, potrzebujacych milosci psow i niepowtarzalnych w schroniskach i domach zastepczych,czy nie lepiej(i to za darmo zreszta)tam poszukac swojego niepowtarzalnego przyjaciela?Mam oprocz siebie, mnostwo przyjaciol ,ktorzy wlasnie w ten sposob znalezli swego psiaka na cale zycie i nie oddaliby go nikomu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeżeli to ta sama ,,hodowla'' to potwierdzam. Kupiliśmy psa który miała genetyczną chorbę nerek.... przez co porzegnaliśmy się z naszym psem bo nie dało się go już uratować ... suczka miała 2 lata...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wystarczy się przejść do schroniska i nawet płacić nie trzeba, a kochać będzie już do końca. Po co z hodowli? Żeby sobie ego podbudować? Argument, że musi być rasowy też odpada, mnóstwo rasowych psów jest w bidulach, tylko trzeba się zainteresować. A tak, wygodnie, jak w sklepie. Wchodzę, kupuję, potem można wyrzucić...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Problem polega na tym, że trudno jest znaleźć solidną hodowle, ponieważ brak państwowego nadzoru (pseudo)hodowlami - każdy może założyć (pseudo)hodowle i produkować 30 szczeniaków rocznie po 500zł/szt (z jednej suczki) aż padnie.
Pomnóżcie razy x suczek, a zrozumiecie dlaczego jest to finansowo opłacalne.
Jeżeli nawet zgłosi się sprawę na Policje, to nic to nie wniesie, bo błędne krzyżowanie wadliwych genetycznie zwierząt nie jest przestępstwem, tak samo jak jakaś inna choroba przypałęta się do całej (pseudo)hodowli.
Jeśli kupujący będzie chciał zobaczyć matkę zwierzaka - nieliczni zobaczą prawdziwą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy chodzi o hodowle pani Janiny ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłam tez tam psa popieram opinie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Psy bez smyczy mam juz dość! (236 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...