Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

jak tu wierzyć skoro same anonimy a dobre opinie mieszaja się ze złymi.
ludzie przedstawcie dokumenty a nie bazgracie . ludzie piszą że jest umowa od hodowcy. to dlaczego z niej nie korzystacie. najlepiej jest nabazgrać i się cieszyć z cudzej krzywdy. co za świat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Pseudohodowla

Piesek byl kupiony na kartuzach w starej hucie - dodam. Mial tez przy mnie wykonany test na parvovirus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Kupilam pieska 2 tyg temu , 3500 tysiąca. Pani nie wydała mi metryki urodzenia, zapewniła , ze po rejestracji pieska w bazie i przeslanie do niej kopii tego dokumentu odesle - mało w to wierzę. Bylam.u weterynarza, piesek byl mlodszy niz deklarowała w odchodach byly robaki ,juz martwe co swiadczy o ich ogromie - aktualnie czekam na wyniki badań. Mam podejrzenia, ze szczepienia itd to sciema... pani podala przed zakupem inna nazwe hodowli ,inny ciut adres twierdząc, ze źle uslyszalam, wiec nie było jak sprawdzić po " internetach". Wchodzac na teren, jak zobaczylam pieska gołym okiem widac, ze sprawy źle sie maja... nie bylam w stanie zostawić tam teho malenstwa... nie moglabym spokojnie spać ale przez takich ludzi jak ja interes jej sie kreci. Mam nadzieje, ze z psem będzie wszysyko ok!. Nie polecam kupowania tam psa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Witam. Wszyscy gadacie o jakiś pseudohodowlach ale nikt nie wspomnial o FCI bo każdy myśli jak piesek jest z FCI to jest bez wad i nic mu nie dolega!!!. Ja wczoraj zakupiłam shih-tzu z FCI od Pani Grażyny z Dąbrowa Górnicza ktora ma hodowle od 18lat po różnych wyróżnieniach. Przyjechalam do niej wszystko ładnie pięknie suczka ładna ale zaczęła przy nas chrumkac i sie pytaliśmy czy coś jej dolega ale Pani hodowczyni powiedziała nam ze u tej rasy tak występuje ale po dorosnieciu pieska i powiększeniu głowy te nozdrza sie poszerzają i problem ustępuje. Pytaliśmy również o przepuchline ktora czesto u tych ras występuje a Pani powiedziała że suczka nie ma przepuchliny ale po wizycie u weteryniarza w Vet-Care w Gdyni powiedzieli ze ma mala przepuchline i jest potrzeba operacja nozdrzy ktora jest bardzo kosztowna. Wiec bardzo pozdrawiam tych ludzi co opisują pseudohodowle a o fci nikt nie wspomina bo każdy myśli ze to związek idealny.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie oby ją zamknęli w tych jej klatkach bez wody ...
Dorabia się na krzywdzie tych niewinnych zwierząt :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z przyjemnością się podpisze pod pozwem....
To nie powinno istnieć ... cierpią zwierzęta a babsko się dorabia ... ochyda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam Pani Ewelino,
jakiego pieska Pani kupiła u tej czarownicy? Czy to taki dom na odludziu ( a pani Marzena się jąka)
Czy to jest to samo miejsce :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaką rasę Pani kupiła i za ile? Jednak przed kupnem psa warto zapoznać się z tym co piszą w internecie a nie kupować z pseudo, bo taniej. Życzę zdrowia pieskowi. Proszę przestrzegać innych przed takimi ludźmi dla których pies to maszynka do robienia kasy, tyle się teraz o tym pisze. Psiak to przyjaciel, nie ważne jak wygląda. Adoptuj nie kupuj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co to zo Hodowla i jakiej rasy pieski??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Myśle ze tylko media są w stanie coś zrobić Dalej sprzedaje chore szczeniaki i nikt nic z tym nie może zrobić ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy otrzymala Pani metrykę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczepienia są fikcyjne sekcja wykazała brak p/ciał kobieta oszukuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ewelino czy mogę prosić o kontakt 530526227
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz piesek chorowal na parwowiroze, lambioza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Czy otrzymał Pan zwrot pieniędzy za pieska? Nasz piesek też odszedl na parwowiroze po tygodniu leczenia. Zakupiony u tej okrutnej hodowczyni w Starej Hucie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram w 100%
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma co dyskutować. Nieważne kim jesteś. Być może miałaś szczęście z wyborem psa. Ale w dobrej hodowli nie oszczędnie chodzi. Psy muszą być wydawane zgodnie z zasadami. Wydanie psa 7 tygodniowego jest niezgodne z przepisami. Psy są chore i koniec tematu. Dlatego tej sprawy nie można zostawić. To ciągnie się latami. Osobiście zgłoszę tę hodowlę do odpowiednich instytucji i nie zasnę spokojnie dopóki handlarze psami nie przestaną tego robić. Zmiana nazw hodowli i konstruowanie sztucznych umów w niczym nie pomoże.
Wypowiedź właścicielki również przeczytałam na forum, nie jest mi jej szkoda. Mam nadzieję, że dosięgnie ją surowa kara.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cos mi tu podpada. Wiek psa nie zgadza się się do czasu w którym Pani pisze. 6 miesięcy temu Pani kupila psa, 3 miesiace temu Pani pisze ze pies na 6 miesięcy. A co do hodowcy od pierwszego wrażenia zle jej patrzylo z oczu. Nie wierzę ze Pani ma o tej osobie dobre zdanie, to jest niemożliwe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowę znam na pamięć. To zabezpieczenie dla hodowcy. Hodowca to w tym przypadku słowo na wyrost. Powinno się zrobić wszystko, żeby tam psy się nie rozmnażały. Chore i słabe. Kobieta to idealny przykład zwykłej handlary, nic więcej. Umowa skonstruowana idealnie pod hodowcę. Żadnej możliwości polubownego załatwienia sprawy. Oby ktoś dobrał się im do d*py.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostra odebrała 1 stycznia psa ze Starej Huty, po 3 dniach okazało się, że ma lambliozę i parwowirozę. Dramat. Pseudohodowla. Przestrzegam przed tymi ludźmi. Nie można się z nimi dogadać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (236 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...