Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

Megi,zgłaszaj do sądu.Tak nie moze byc!Oszustów należy karać!!Mój znajomy zabrał sie juz za to!Miał takie samo doświadczenie -psy chore i uszkodzone genetycznie-koszmar dla psów i kupujących.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skontaktuj sie ze mna,zrozpaczona -anoch@wp.pl.Pieniądze Ci zwróciła?Wielka hodowca psów rasowych......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aga,skontaktuj sie ze mna w tej sprawie -anoch@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem ani właścicielką, ani nikim z rodziny. I proponuje cofnąć się do moich wcześniejszych wpisów i zapoznać się z przebiegiem rozmów na tym forum. Jako pierwsza zapytałam o tą hodowle i opinie były bardzo różne, odnalazłam na Facebook ludzi którzy wcześniej odbierali tam pieski, żeby upewnić się czy te wszystkie wpisy o chorobach są prawdziwe, byłam w hodowli dwa razy. Miałam również kontakt telefoniczny z Panią, która również brała udział w dyskusji na forum. Nie mam potrzeby bronić nikogo, poprostu piszę jak u mnie to wyglądało i jak jest teraz. Jedyny problem jaki miałam z psem, to dobranie odpowiedniej karmy, bo niestety po jednej się drapał, a po drugiej była "brudna robota". Po odbiorze pieska od razu pojechałam do weterynarza, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Widocznie miałam to szczęście, że trafiłam na zdrowego psa. Na chwilę obecną piesek ma 6 miesięcy i jest w trakcie wymiany zębów. A moje prawdziwe imię to Natalia. Niestety nie mam możliwości wstawienia tutaj zdjęcia pieska...a szkoda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Mia piszesz tak jakbyś była właścicielką tej pseudohodowli a trzy osoby zadowolone to córka , syn i mąż, współ prowadzoncy ten proceder . Niestety prawda jest taka,że parwowiroza jest w tej hodowli sam kupiłem tam psa ,który po trzech dniach miał biegunke z krwią i wymioty . Tego samego dnia weterynaż zrobił testy na parwowiroze ,Testy potwierdziły parwowiroze. Pieska niestety już z naminie ma.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosić o więcej informacji na temat tej hodowli? Odradza się czy warto stamtąd wziąć psiaka? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam Wszystkich ponownie, kiedyś dopytywałam o te hodowlę tu na forum, opinie były straszne, pojechałam- zobaczyłam, pojechałam po raz drugi, wróciłam z psinkiem. Obecnie ma prawie 6 miesięcy rozwija się prawidłowo, nic mu nie dolega i jest przekochany. Kontakt z hodowcą był również po odbiorze. Także, ze swojej strony mogę powiedzieć jedno, nikt nikogo nie zmusza na zakup pieska z tej hodowli, to jest każdego indywidualna decyzja. Ja zaryzykowałam i to była bardzo dobra decyzja. Jedynie zastanawia mnie, że przez dłuższy czas była cisza na forum. Wcześniej pisano o parwo i innych przypadłościach...czyżby się skończyły? Czy forum opuściła osoba, która nakrecała sytuację?
Pozdrawiam wszystkich;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

ANoNIM - no tak. Każdy kto pisze ,, uprzejmie donoszę'' jest niewiarygodny. Przedstaw się to hodowczyni , bedzie mogła to zweryfikować . A może ty jesteś np zazdrosną konkurencją? To obrzydliwość
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przekazałem to hodowczyni i jest zszokowana tymi bzdurami. Powiedziała że wszystkie kontrole ma perfekcyjne i może to udostępnić. Nie wiem co Pan tu oczekuje ale robi Pan krzywde innym. Ja mam tam kupiłem psa i byłem na miejscu. Czy był Pan w samej hodowli?? Ja mam umowę która mnie chroni mnie i szczenię a nie hodowce. I tu się nic nie zgadza z tym co piszesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie wieś mi śmierdzi tylko dom i miejsce trzymania szczeniaczków.Potwierdził to Główny Inspektor Weterynarii ! Proszę popytać Policję z Kartuz co wie o tej "hodowli". Właścicielka rzeczowa??!! Hahaha !!! Nawet nie potrafi potwierdzić sprzedawanej rasy. O jakiej umowie Pan mówi ? O tej co chroni tylko sprzedawcę ? A co ze szczeniaczkami ???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

totalna bzdura... byłem w hodowli i mam pieska. Piesek zadbany, pachnący. Pani hodowczyni rzeczowa. Mam umowę z gwarancja co rzadko zdarza się od hodowców. Jeżeli wieś tobie śmierdzi to siedź w cuchnącym spalinami mieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

A to sposob pisania kogos z hodowli :) identyczne heh i hahah dostaje w mailach z hodowli :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy dziś w tej pseudo hodowli ... szkoda słów :-((( Tylko psów szkoda :-(((( zaznaczę że właśnie niejaki Robert otworzył mam bramę .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

acapulco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pseudohodowla

UWAGA !!!! To jest pseudo hodowla !! Masa psów na jednym terenie ! Smród i jeszcze raz smród ! Na ogłoszeniu sprzedająca Paula, na przelew podana Marzena. Nie kupujcie tam psów proszę ! Ja zgłaszam sprawę do sądu.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pseudohodowla

Zna Pan adres lub dane pseudohodowcy? Mialam stamtad psa, po tygodniu zdechl na straszna chorobe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Proszę nie kupywać !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

My kupiliśmy szpica ze Starej Huty (w ogłoszeniu było Gdynia, Śródmieście) piesek jest z nami ponad 2 tygodnie i ma się dobrze. Po odbiorze zbadaliśmy go u weterynarza który stwierdził że piesek jest zdrowy i zadbany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pseudohodowla

Zakupiłam również pieska z tej hodowli
Myśle że to co jest tutaj napisane mija się totalnie z prawdą
Wydaje mi się że gdyby psy były tak bardzo chore to byłoby to widoczne już w wieku 7 lub 8 tygodni
Moja psina jest zdrowa i była zdrowa
Nie mam żadnych przeciwskazań co do tej hodowli
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (236 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...