Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Pseudohodowla

Witam,
Czy ktoś posiada opinie na temat hodowli szpiców miniaturowych, lokalizacja Gdynia Śródmieście ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wy piszecie o hodowli z osowej Sorki ale nie ten adres
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Ja przestrzegam przed hodowca z okolic Szymbarka, egiertowa, koscierzyny . pan sprzedaje psy przez brame, przynosi ze stodoly.Ma wiele ras psow. Rozmawialem z niejedna osoba z ktora znalazlem kontakt. Psy chore mnozone na potege niejenokrotnie z rodzenstwem. Chore oczy, robaki i parowiroza. Nie sposob wymienić. Pies smierdzi jak nie wiem co. Owczarki, malmuty, chiulala, labradory, mopsy,border colie, pinczery...cholera mnie bierze jak to widze na olx.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Była już próba zrobienia sprawy sądowej, ale wszystko zostało zamiecione pod dywan...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, nas spotkała ta sama sytuacja....może moglibyśmy jakoś wspólnie złożyć to zawiadomienie, jest nas więcej tutaj..., żeby te pieski dalej nie cierpiały
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pseudohodowla

Możesz mi coś więcej powiedzieć, dlaczego odradzasz tę hodowlę ? W weekend mamy jechać odebrać od nich właśnie pieska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym się zgadzam. Ale ja metrykę otrzymałem pocztą. I nie narzekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bzdura, metryka powinna być wraz z umową kupna psa.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zarejestrowałaś chip i wysłałaś do hodowcy? Wtedy odsyłana jest metryka w ciągu 3 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy ktoś z Państwa po zakupie psa z hodowli Arka/Tobi otrzymał metrykę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można wiedzieć jaka nazwa tej hodowli ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja robię krzywdę? Nie no to jakiś żart! Krzywdę robi ten co sprzedaje chore zwierzęta ... i ten co broni go w dziwny sposób ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Neon - znowu twoje teorie spiskowe. Jestem z trójmiasta i miałem niedaleko żeby podjechać. pojechałem tam żeby zobaczyć czy to co się tu pisze jest prawdą. Robisz ludziom krzywdę. Chętnie będę świadkiem i taka propozycję już złożyłem na miejscu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

jeszcze jedno... raz piszesz jako on teraz jako ona . Czy to nie dziwne?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

robiłeś sekcję czy nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

znowu teoria spiskowa.... ty to nie pan z sekcją?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kompletne brednie co pisze Robert ... dziwne jest twoje zaangażowanie w obronę tej hodowli ... nie masz psa a jeździsz niby tam i dzwonisz ? Jestem pewna że to ktoś z ich otoczenia ...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

heh tu nawet już trawę opisują. Przeszkadzają koty a tam wieś . Ludzie co Wy tu chcecie osiągnąć. Niszczycie ludziom życie. Piszecie , że jest umowa to jak nie można się dogadać? Przecież powinna być dokumentacja lekarska a dobry hodowca zawsze rozmawia z nabywcą? Sam skontaktowałem się z hodowcą. To sympatyczna Pani ale zdruzgotana takimi paszkwilami. Udostępniła mi umowę. Boże żeby każdy hodowca miał takie zabezpieczenie dla kupującego. Ona zawsze idzie na rękę nabywcom ale są tez warunki np. sekcja zwłok. U Neona okazuje się jeżeli to on, którego podejrzewa hodowczyni to sekcja wykluczyła chorobę o której on pisze. Ale i tak Zaproponowała kolejnego psa. On się zgodził. Ale jak widać lubi bazgrać i pisać nieprawdę. Psy jak ludzie też choruja ale ważne by mieć zabezpieczenie po stronie hodowcy. Rzadko się spotyka takie zabezpieczenia dla nabywcy.
Ludzie zanim rzucicie kamieniem to najpierw sprawdźcie sami. Ja tam podjechałem. Piękny wielki dom ale w trakcie wykańczania. Umowę przeczytałem całą. Wzorcowa i każdemu życzę aby taka otrzymać z hodowli a nie tylko wpisy broniące hodowcę. To na tyle. Mam nadzieje, że hodowczyni poda do sądu tych ,,pisarzy''. Sam widziałem 2 wyroki sądowe na korzyść hodowcy. Jedźcie sami i się przekonajcie. Psy piękne i zadbane. Jak będę chciał kupić psa to na pewno zrobię to u tej hodowczyni. Przekonajcie się sami.

p.s. zastałem wielki długi rów na posesji .... zakładany jest nowy domofon hahahha . Ludzie ,,pisarzyki'' idźcie się leczyć naprawdę a ci wyżej nick ,,dobry duch'' to ,,pseudo warszawiacy''
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19

Inne tematy z forum

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...

Psy bez smyczy mam juz dość! (236 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...