Pseudohodowla

Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady genetyczne. Właścicele produkuja psy, krzyżując psiaki jak popadnie....Nużyca, ciezkie alergie, wady wrodzone serdusza, psy dwupłciowe...mozna wymieniac dalej a psy potem sie tylko męczą, a my wlascieciele stajemy na glowie aby im pomoc....dla większosci z nas pies jest członkiem rodziny, ze zrobimy wszystko aby im pomoc. Specjalne karmy, drogie badania I leczenie...to cena jaka placimy ..
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 13

Jak można się było do gadać ? Pies miał parwowirosa co powoduje ze przez kolejne 6 miesięcy nie można mieć szczeniaka w domu ... poczytajcie co to za choroba ! Kto daje kolejnego psa wiedząc jaka jest tego konsekwencja ? Odnoszę wrażenie że Ci wszyscy to jedna osoba ... ja tylko podzieliłem się moim doświadczeniem. A dodam ze pies był tylko raz zaszczepiony a nie dwa tak jak to powinno być...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

stale to samo powtarzasz a inni piszą zupełnie co innego, że hodowca i szczenięta jest ok.
nie chcę się wtrącać ale tu się myli kilka hodowli ze sobą nie związanych bo Osowa jest mocno znana z roznoszenia chorób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dlaczego nie dogadałeś się z hodowcą skoro niemal każdy piszę że jest ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

neon dlaczego nie chciałeś dogadać się z hodowcą? wszyscy piszą że jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas wszystko ok. Piesek rozwija się prawidłowo i jest mega kochany. Hodowca cały czas jest w kontakcie ze mną i naprawdę jestem mega szczęśliwa , że jest z nami:-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam nadzieje ze jest zdrowy ... u nas wszyscy pokochali sunie od pierwszego dnia ... a koszmar zaczął się po 3 ... trwał 6 dni . Mia jeśli możesz odezwij się i daj znać co i jak ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy z psiakiem wszystko ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, tak odebrałam pieska i ma się bardzo dobrze. Weterynarz potwierdził, że rozwija się prawidłowo, apetyt mu dopisuje, kupki prawidłowe, zacieków mimo dorastających ząbków brak. Kontakt z hodowca jest cały czas. I powiem tak, jeśli ktoś ma jakieś obawy, to może szukać gdzieś indziej. Ja nie mam zamiaru robić nikomu reklamy i nikogo namawiać, bo to jest każdego indywidualna i przemyślana decyzja. Ja jestem zakochana w mojej przylepie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzień dobry chciałam zapytać czy odbieraliście Państwo szczecniaka z hodowli w miejscowości Strzepcz? mam odbierać w tym tygodniu i zaczynam się martwic. możemy się skontaktować i chwilę porozmawiać? :) podaję numer 882350830 Pytam o to Panią Mija ale i każdego kto obierał szczeniaka ze Starej Huty (Strzepcz)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt Ci nie każe brać pieska z hodowli, którą mu nie odpowiada. Dziwię się w ogóle, że ludzie którzy chcą metrykę i rodowód szukają piesków na olx...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Metryka będzie po zarejestrowaniu chipa

Jasne...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Metryka będzie po zarejestrowaniu chipa, umowa od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie byliśmy w tej hodowli, mieliśmy tylko zarezerwowanego, bardziej na ,,nie,, zdecydowała rozmowa telefoniczna wczoraj przed wyjazdem z tą panią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mia, dostałaś umowę i metrykę na miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie informacje można znaleźć w Internecie (chociazby w krs)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
A byliście tam w tej hodowli kiedykolwiek?
Mieliście rezerwację na pieska z zaliczką? Zwrócę wam tą zaliczkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zrezygnowaliśmy, gdyż się okazało że właścicielka hodowli jest sama dla siebie prezesem Federacji Kynologicznej. Arka i Tobi to wspólna hodowla matka i córka. Życzę dużo zdrówka dla psiaków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam i piesek jest już z nami. Wszystko było tak jak być powinno:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byliście po pieska?.
Dajcie znać co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napiszcie jutro jak poszło.
Jak pieski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Psy bez smyczy mam juz dość! (236 odpowiedzi)

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała...

Behawiorysta do agresywnego psa poszukiwany (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję skutecznego behawiorysty z Gdańska do agresywnego sporego psa. Pies ma ok...