Marcin - opinia (1) Pracowałem z Violettą regularnie przez około 3-4 lata. Swego czasu... Marcin Mateusz - opinia (5) Dzięki spotkaniom Bliżej Siebie odkryłem niekorzystne dla mnie mechanizmy,... Mateusz Bliżej siebie ... (1) Bardzo gorąco polecam. Spotkania grupy Bliżej siebie otworzyły mi nowe drogi,... Dag
Świetna (1) Przez wiele lat korzystałam z pomocy psychologów ze względu na zaawansowaną... Maria Gorąco polecam! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem programu "Bliżej Siebie". Jest świetnym... Dorota Salwa Bardzo skuteczne narzędzia i głębokie efekty pozytywnych zmian (1) Pani Violetta towarzyszy mi w zmianach od lat, z kilkuletnią przerwą między... Joanna Drogo i nieskutecznie (2) Pani psycholog zapatrzona w siłe swoich metod, których podczas odbycia dwóch... Niezadowolony lęk przed lataniem samolotem (4) przed 2 godzinną sesją : 2 dni przed podróżą zaczynałam brać leki... aqua Bliżej Ludzi (1) Www.BliżejSiebie.pl, bliżej Ludzi, bliżej życia, to wszystko dały mi wizyty u... Agnieszka Manager Warto! (1) Jeśli zamierzacie uporządkować swoje sprawy i jesteście do tego przekonani,... Natalia pomoc bardzo profesjonalna-polecam serdecznie (1) trafilam w ciezkiej sytuacji na terapie, kolezanka polecila mi pania... Maria S. Pomogło (1) Chciałam podziękować Pani, za to, że odnalazłam drogę, za to że popełniam... Agnieszka Agnieszka - opinia (1) Z Panią Violettą spotkałam się kilka lat temu na ustawieniach rodzinnym oraz... Agnieszka Długoterminowa skuteczność (1) Prawie 2 lata minęły od moich spotkań z panią Violą. To była niesamowita... Maryjka dziękuję Pani serdecznie!! (1) przed pierwszym spotkaniem, bardzo się bałem-niepotrzebnie.miłe,... Antek Gorąco polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otzrymałam to czego potrzebowałam i... Provia Ania - opinia (1) przyszlam na 2 spotkania, zostalam na dluzej.nie bylo lekko, ale teraz lepiej... Ania Dobra metoda w dobrych rękach! (1) Miałam do czynienia z wieloma psychologami, terapeutami, ale często było to... Maryna