nie było, nie ma i nie będzie drugiego takiego pubu (1) nie będę tu nic pisać, bo sensu to nie ma. trzeba po prostu przyjść. Szara zajedwabiste miejsce- by Aniołek (1) zajedwabiste miejsce- by Aniołek Aniołek Mefisto - opinia (2) Zdecydowanie pub z*******y. Mefisto
Świetny klimat (1) Tanio w rewelacyjnym miejscu. Warto :> kotek hejhej (1) należy się 6 i jeszcze ta toaleta! hahah,po prostu mega monikabezbzika super miejsce!!! (1) wyjątkowy klimat i tanie piwo:) jednym słowem REWELACJA ravik Kamila - opinia (1) wiedziałam,że będzie masakra ale nie sądziłam,że aż taka!na dodatek barman... Kamila !!! (1) ssuuuuper! lilanda Przybyłem Zobaczyłem Zaskoczyłem (dawno temu !) (1) Miła dla wprawionego ucha muza tj. mocno ciężko i na temat Niemały wybór... Kocioł Bałkański jedyna taka knajpa w 3city! (1) klimat! muza! ludzie! Filu niesmak (2) Owszem, czasem jest fajnie, ale jak ostatnio trafiliśmy na nieźle opitą... bumboxs ]:-> (1) Piwo w cenach przystępnych nawet jak na studencką kieszeń, a klimat jedyny w... B... REWELACJA!:) (1) Rewelacja i oby tam siedziec jak najczesciej;))) W. :D:D:D:D (1) Idealnie ^^ JA ...I wszysko jasne (1) gratulacje dla Caleni:)widze ze ostro sie przejela ta nasza namiastka raju Duchu StS - opinia (1) mrok w puszcze... uwielbiam ten pub ^^ StS W końcu (1) I tego brakowąło w 3mieście.... tekie rozrywkowa metropolia a po tylu latach... Mandragora :) (1) REWELKA!:) Jest tylko jeden minus tego wszystkiego...jak już się wejdzie to... Chomik Wyjątkowy (1) Bardzo specyficzne miejsce i wyjątkowa muzyka. Bo trudno znaleść podobną... Elf ;) (1) ;) ;)