Anka - ocena (1) Usługa była wykonana na najwyższym poziomie! Wraz z mężem jesteśmy bardzo... Anka KrzysiUuU - ocena (1) Moje doświadczenia z nimi były niezwykle pozytywne.Po pierwsze, obsługa... KrzysiUuU Joanna - ocena (1) Profesjonalna obsługa, wszystko precyzyjnie wykończone Joanna
Natalia - ocena (1) Oddałam samochód na oklejenie folią PPF i zostałam bardzo zadowolona, praca... Natalia Ania - ocena (1) Usługa była na jak najwyższym poziomie! Skorzystam na pewno nie raz! Polecam Ania Patryk - ocena (1) Czysciłem i nakładałem wosk w tym miejscu na 3 auta. Na pewno tu wrócę... Patryk Zadowolony klient - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście. Wracam zawsze na mycie detailingowe i wymianę... Zadowolony klient WerkaR - ocena (1) Korzystam systematycznie i nigdy się nie zawiodłam ! Polecam WerkaR Magdalena - ocena (1) Bardzo fachowa praca. Auto wyglądało jak z salonu. W środku fajny klimat. Na... Magdalena Adam - ocena (1) Mój samochód z powłoką wygląda teraz jak nowy czysty, lśniący i perfekcyjnie... Adam Celina - ocena (1) Oddałam moje Audi na zabezpieczenie folią ochronną i powłoką ceramiczną.... Celina Jarek - opinia (1) gorąco polecam firmę pure car wszystkim poszukującym profesjonalnego... Jarek Dobromir - opinia (1) Bardzo fachowa i rzetelna robota. Pranie tapicerki wykonane na 120%, powłoka... Dobromir Piotr - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usługi wykonanej w tej firmie. Moje auto wygląda... Piotr Jan - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta jak i wykonanie usługi, folia... Jan ANKA - opinia (1) polecam przez duże p!!!! aUDI A7 C7 załatwone modelowo.takiego człowieka ze... ANKA Krajewski - opinia (1) Profesjonalnie! Bez problemowo! Na czas oklejania auto zastępcze! Cena OK.... Krajewski