Marvel - ocena (1) Profesjonalna, szybka obsługa, efekt w 100 % spełnił oczekiwania. Marvel Michal - ocena (1) Wszystko super. Jestem zadowolony Michal Paulina - ocena (1) Nawet starszy samochód wyjeżdża spod rąk tych Panów jako nowiutkie auto.... Paulina
Nikola - ocena (1) Moim zleceniem było doprowadzenie tapicerki siedzień do pierwotnego stanu.... Nikola JustynaW. - ocena (1) Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Polecam. JustynaW. Maksym - ocena (1) Profesjonalne, z uśmiechem i na czas. Polecam! Maksym Mateusz - ocena (1) Najlepsze w Trójmieście studio detailingu! Pan Michał to najlepszy... Mateusz Krzysztof - ocena (1) Polecam. Szybko i Profesjonalnie. Krzysztof Michal - ocena (1) Super sprawa, jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa i dobre ceny. Michal Agata - ocena (1) Moje auto teraz znowu wygląda jak z salonu! Świetna robota!:) Agata Andrzej - ocena (1) Wszystko na najwyższym poziomie Polecam Andrzej BP - ocena (1) Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jestem zadowolony z usługi... BP osc - ocena (1) słabo same zacieki osc Michał Sz - ocena (1) Doświatczona i profesjonalna firma! Michał Sz Michał - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, szybki czas realizacji, wszystko zrobione... Michał Marcin Bochenek - ocena (1) Serdecznie polecam! Niezwykła dbałość o szczegóły, najlepsze materiały i... Marcin Bochenek Lis - ocena (1) Pełna profeska i zaangażowanie Lis Agnieszka - ocena (1) Polecam Pure Car Studio. Bardzo mili panowie służą pomocą i doradztwem.... Agnieszka Mateusz - ocena (1) Pełen profesjonalizm Mateusz Bjorn Einar Petersen - ocena (1) Kolejne auto oddane w rece Michala oraz chlopakow z PureCar, tym razem Tesla... Bjorn Einar Petersen