Ola - ocena (1) Samochód wyczyszczony na błysk! Profesjonalna i szybka obsługa. Z całego... Ola Kamila - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pure Car. Zdecydowanie mogę polecić za... Kamila Jakub - ocena (1) Mustang, lśni a środek jak nowy Jakub
Dawid - ocena (1) Studio detailingowe to prawdziwa oaza dla samochodów, gdzie każda kropla,... Dawid Damian Modziński - ocena (1) Samochód zmienił się nie do poznania. Byłem pod ogromnym wrażeniem wykonanej... Damian Modziński Dawid Łapiński - ocena (1) Najlepiej wykonana robota Dawid Łapiński Adi - ocena (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, samochód nie do poznania. Polecam Adi Marek - ocena (1) Wszystkie roboty z moim autem zostały wykonane na 6+ a mianowicie auto... Marek MJ - ocena (1) Serdecznie polecam. Pełna , profesjonalna obsługa i doradztwo. Świetna ekipa.... MJ Łukasz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z oklejenia mojej Toyoty, bardzo dobra robota Łukasz grzegorz.badaj@wp.pl - ocena (1) Profesjonalna obsługa, po zabiegach detailingowych auto wygląda jak z salonu,... grzegorz.badaj@wp.pl Pablo - ocena (1) Mega solidna robota. Turbo wykonanie w czasie, pełna satysfakcja. Pablo Nikola L - ocena (1) Studio Pure Car jest absolutnie fantastyczne! Ich profesjonalizm, precyzja i... Nikola L Aleksandra Sonnenfeld - ocena (1) Rewelacyjne wykonanie. Serdecznie polecam Aleksandra Sonnenfeld Karola K. - ocena (1) Świetna obsługa, profesjonalna, ekspresowa!! Na maksa przygotowana na... Karola K. Mariusz Klepczyński - ocena (1) Korzystałem z usług Pure Car, a doświadczenie było niezwykle imponujące. Ich... Mariusz Klepczyński Daria - ocena (1) Auto jak nowe. Fachowa i rzetelna robota. Pranie tapicerki wykonane na 100%,... Daria Niki - ocena (1) Super wykonana robota Niki Łukasz K - ocena (1) Świetna obsługa. Profesjonalne podejście do tematu. Dokładnie, szybko i... Łukasz K Dana - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z efektu koncowego, moja Mazdunia... Dana