Cyprian - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usługi. Profesjonalne podejście, doskonała jakość... Cyprian Krzysztof G - ocena (1) Fantastyczna firma Krzysztof G Zygi - ocena (1) Bardzo dobra robota, auto jak nowe . Serdecznie polecam Zygi
Olga - ocena (1) Profesjonalna robota, polecam Olga Damian N. - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, szybki czas realizacji, wszystko zrobione... Damian N. Ryshard Tydraniu - ocena (1) Mega podejscie do klienta i sama robota fachura. Pozdro. Ryshard Tydraniu Arczik_Rk - ocena (1) Wszystko na najlepszym poziomie...polecam!!! Arczik_Rk Radek - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z uslugi. Auto wygląda nieziemsko ! Radek Patryk - ocena (1) Jakoś usługi wykonany na najwyższym poziomie. Wszystko zrobione tak jak... Patryk Robert - ocena (1) Polecam, profesjonalizm, dobra cena i miła obsługa Robert Władysław - ocena (1) Moim skromnym zdaniem najlepsze studio detailngowe w trójmieście ! Władysław Wiktorynka - ocena (1) Nie polecam, oszuści Wiktorynka Mariusz - ocena (1) Solidna firma. Robota bez zarzutu. Dokładni i na czas. Mariusz Maniek - ocena (1) Mega dobra robota Maniek Piotr - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi w tym studiu. Perfekcyjna praca,... Piotr Krzysztof - ocena (1) Zawsze miło wracam do tego miejsca, robota wykonana na najwyższym poziomie,... Krzysztof Anna - ocena (1) Firma godna polecenia, profesjonalna robota, fachowcy, którzy wiedzą co mają... Anna Lipton - ocena (1) Profesjonaliści podchodzacy z pasją do swojej pracy. Bardzo dokladni w tym co... Lipton Łukasz - ocena (1) Bardzo dobra robota w rozsądnej cenie :) Łukasz Sandra Wróbel - ocena (1) Miło, profesjonalnie, polecam ;) Sandra Wróbel