Beata - ocena (1) Miła i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Beata Przemag - ocena (1) Świetna robota i bardzo profesjonalne podejście. Przemag Wyder - ocena (1) Jestem zadowolony i na pewno wrócę. Polecam! Wyder
Rafal - ocena (1) Dobra robota, chłopaki sprawiają, że moje BMW mimo iż 13 letnie wygląda... Rafal Płaski - ocena (1) "Usługa auto detailing, której doświadczyłem, przeszła moje oczekiwania!... Płaski Arkadiusz - ocena (1) Profesjonalne podejście, szybkie terminy. Ogólnie tak to wszędzie powinno... Arkadiusz Damian - ocena (1) Polecam ! Auto jak nowe :) Damian Krzysztof - ocena (1) Polecam tą firmę, doskonałą robotę chłopaki wykonują, suminne podejście,... Krzysztof Ilona - ocena (1) Do Pure Car Studio trafiliśmy z polecenia Znajomego, który korzystał chyba z... Ilona Jan - ocena (1) Profesjonalne usługi Profesjonalne podejście do pracy Miłe podejście do... Jan Jakub - ocena (1) Byłem tam nie jeden raz, jak zawsze wróciłem stamtąd zadowolony, jak... Jakub Justyna - ocena (1) Profesjonalizm! Justyna Szymon A - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z powłoki ceramicznej, polecam każdemu :) Szymon A Adriana - ocena (1) Tak czystego auta jeszcze nigdy nie miałam. Doskonała robota. Jestem klientką... Adriana Dominika - ocena (1) Byłam bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Spotkałam się miłym i... Dominika Mateusz - ocena (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa auto wyglądało lepiej niż z salonu po... Mateusz Paweł Wesołowski - ocena (1) Szybko, profesjonalnie, polecam Paweł Wesołowski Olczita - ocena (1) Jestem mega zadowolona z efektów, nie spodziewałam się aż takiej różnicy !️ Olczita Roman - ocena (1) Fachowa robota, chłopaki wiedzą co robią, polecam na 10000% Roman Kamil - ocena (1) Zdecydowanie polecam firmę Pure Car Studio. Panowie wykonują swoją robotę z... Kamil