tomek1973_35@tlen.pl - ocena (1) Miła, fachowa obsługa, chłopaki wiedzą co robią, warto ich odwiedzić tomek1973_35@tlen.pl Adam - ocena (1) Pożądnie wykonana robota w czasie Adam anarka - ocena (1) Usługa na najwyższym poziomie! Zdecydowanie polecam! anarka
Jacek - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa ,szybko, sprawnie w dobrej cenie. Kontakt z... Jacek Monika - ocena (1) Bardzo dobre wykonanie i szybko. Świetna obsługa. Monika Michał - ocena (1) Serdecznie polecam każdemu skorzystanie z usług Pure car. Jestem stałym... Michał Stopek - ocena (1) Najlepsi w swoim fachu.!!! Stopek Maciej - ocena (1) Jeżeli szukacie świetnego miejsca dla waszego auta to polecam serdecznie... Maciej Dawid - ocena (1) firma godna polecenia Dawid Damian - ocena (1) Profesionalna usługa Damian Piotr Komorowski - ocena (1) Precyzja, perfekcjonizm i pasja do detailingu aut sprawia że po każdej... Piotr Komorowski Ania - ocena (1) Profesjonalnie wykonana usługa. Bardzo kompetentna i uprzejma obsługa. Z... Ania Michał - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.... Michał Krzysztof - ocena (1) Pełna profeska, auta nie poznałem, tak odzyskało kolor ! Polecam! Krzysztof Kacper Rabęda - ocena (1) Bardzo dobra obsługa :) Kacper Rabęda Adam - ocena (1) Auto wyjechało jak z salonuczysciutkie i pachnace,polecam taka firmę i życzę... Adam Adam - ocena (1) Bardzo ładnie i drobiazgowo wykonana usluganic dodać nic ująć, pozdrawiam Adam Adam - ocena (1) Bardzo fajna i solidna firma,szybko,tanio i solidnie,a w szczególności... Adam Dobaj - ocena (1) Dokładnie tak jak chciałem , idealna współpraca Dobaj Alan - ocena (1) Polecam, pełen profesjonalizm Alan