Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Widać jesteś skąpy i na swoje dziecko pieniędzy żałujesz, skoro uważasz, że matka za "twoje 330zł" sobie imprezuje to weź dziecko na utrzymanie i zobacz jakie to są ku*wa wydatki, albo jesteś poseł albo z policji, że masz takie podejście do rzeczywistości, spróbuj się chociaż sam najeść za 330 zł i ani grosza więcej, zdechniesz z głodu.
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Widze ze jestes bardzo zbulwersowana kwota 320 zl????Jestes matka?to masz tez z****ny obowiazek utrzymywac dziecko...doluz nastepne 320 zl i bedzie oki, b macie obowiazek dzielic sie po polowie utrzymaniem dziecka,a nie zadacie by ojciec dziecka placill calosc na utrzymanie.I podkresle jescze fakt ze jak sama napisalas 320 zl.nie starczy Tobie na zycie...To nie maja byc alimenty dla Ciebie tylko dla dziecka,a na utrzymanie siebie to sobie sama zapracuj
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: też mama

Nasz los polaczyl sie kiedys z meszczyzna,ktorego kochalysmy...swiat sie krecil wokol nas no ale coz bajka konczy sie w momencie rozstania.Zostaje sie w rozterce czesto z problemami i samotnoscia.Wina przewaznie jest po obudwu stronach ale to nie istotne przy wychowaniu jak najlepiej naszych pociech.To dla nich lapiemy sie kazdej pracy(bynajmniej ja tak robie) bo powiem szczerze ze te 300zl + polowa wyprawki szkolej od (tatusia) plus moje nie zawsze starczaja.Co miesiac sa inne wydatki ale to i tak nic w porownaniu z tym jak patrzysz juz na prawie nastolatka z ktorego jestes dumna ze szczescia mozesz plakac ze jest wlasnie przy tobie.Taki tata moze sie teraz ugryzc w d.....bo kiedys zrozumie ze ta kasa i tak nie zwroci mu tych chwil ktore przegapil...pierwsze zeby,slowa kroki przedstawienia w szkole i piersze milosci...Moj byly maz nawet sie nie interesuje czy jest zdrowy a co dopiero o to czy czegos mu brakuje albo czy w szkole mu dobrze idzie.W ciagu 6 lat widzial syna 4 razy a w sadzie mial czelnosc powiedziec ze jest z dzieckiem zwiazany uczuciowo i emocjonalnie....Tylko ze rozstalismy sie jak syn mial nie caly roczek.Jego sprawa jego zycie i jego strata ze to wszystko co tak cudowne w naszych dzieciach ominelo go bezpowrotnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

temat pt. Kij w mrowisko - zero merytoryki, samo zacietrzewienie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

JA PŁACE 600 ZŁ NA DZIECKO W WIEKU 4 LAT. DUZO ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

nie wiem czy az tak sie ludzie zmieniaja po rozstsaniu czy dziecko jest tylko wynikiem imprezowej nocy ale ta "inteligentna mamusia" nie zrobila sobie dziecka sama...
jestem facetem i nie wyobrazam sobie zebym mogl w ten sposob mowic o swojej zonie czy corce. wyliczac co i na co. robie wszsytko co moge zeby zapewnic im jakies w miare zycie. mysle ze nawet gdybysmy sie rozwodzili (do czego raczej zadne z nas nie dopusci) to nie potrafil bym wyzywac i walczyc z kims kto znaczy teraz dla mnie tyle ze zalozylismy rodzine. bo wiekszosc tutaj zapomina ze to ZAKLADA SIE RODZINE a nie robi DROGIEGO W UTRZYMANIU dzieciaka. cale te wyliczanie jest przerazajace i pytania typu "ile Ci dowalili". dowaliliscie to raczej Wy waszemu nic nie winnemu dziecku, ktore ma w nosie wasze pieniadze a chcialoby tylo miec kochajacych rodzicow. moze zamiast teraz wysmiewac TIPSY i inteligencje trzebabylo rozwazniej dobierac kobiete do zakladania rodziny, a moze zadna mądrzejsza po prostu nie chciala ??? w takim razie wystarczylo po prostu uwazac, bo zal tylko dziecka ze taki los mu zgotowali starzy...
popieram tę opinię 88 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIĘŻARÓWKI:) 6

Justyna, a ja Ci powiem tak że mimo zasadzanych alimentów w wysokości 500 zł, które płaciłem nawet jak byłem na bezrobotnym i sam miałem nie wiele więcej, też zbieram paragony.

Syna biorę do siebie raz a jak się uda to nawet dwa razy w miesiącu (spowodowane to jest odległością jaka nas dzieli i tym że muszę teraz dużo godzin spędzać w pracy) i zawsze jak jest to razem z żoną kupujemy mu ciuchy buty na zimę, spodnie, kurtki, bluzy i to naprawdę fajne rzeczy. Często zabieram syna do kina co roku wyprawiam mu urodziny, zabieram go na plaże bo jego matka mimo że mieszka nad morzem to nie mam czas (pracuje od 7-15 w 5 dni w tygodniu).

Poczuwam się do obowiązku utrzymania dziecka ale gdzieś są jakieś granice. Możesz mi wierzyć lub nie ale gdy zabieram mojego syna ze szkoły i widzę że jest w podartych spodniach i brudnej kurtce to jest kochająca matka. a MATKA dziecka tipsy ekstra ciuchy więc co mam sobie myśleć.

KOCHAM MOJEGO SYNA MIMO ŻE NIE KOCHAM JEGO MATKĘ!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

nie dziwię się prostaku że nikt ci dzieci nie chce oddać na wychowanie. poziom twoich wypowiedzi oscyluje w okolicach kanału ściekowego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

300 zł miesięcznie to kasa strumieniem? dla mnie to wizyta u fryzjera (bez kosmetyczki!) i przejazd taksówka w obie strony. Na drinka by już nie wystarczyło. Jak twoja była zamyka dziecko w piwnicy to ty pewnie nie lepszy jesteś.. Poznaliście się w zakładzie karnym? czy w jakiejś melinie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mój poród- przestroga!

co z ciebie za facet zeby wyzywać kobietę od leniwych krów? tacy prostacy jak ty nie powinni mieć dzieci. Piszę z perspektywy dziecka. Facet ktory skąpi na dziecko nie powinien nosić miana ojca
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Mój poród- przestroga!

a ty tą gumkę przekłujesz żeby jednak becikowe dostać haha . Matka teresa następna się znalazła . doczytaj leniwa krowo posty do końca a potem komentuj.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Mój poród- przestroga!

doczytałam temat do polowy, dalej nie mialam sily. Chwała że mam normalnego ojca ! wstydzilibyście się pisać że dziecku powinny wystarczyć ciuchy wzięte od kogoś za darmo byle tylko nadawały się do użycia! Nigdy nie chodziłam w ciuchach super marek jednak te minimum typu nowe buty to nic nadzwyczajnego. Plułabym w twarz ojcu który skąpiłby pieniędzy na mnie, mój nie skąpił. Dawał tyle ile mógł. Moja mama zawsze te alimenty pchała we mnie i brata, w nasz rozwój, wyżywienie. Teraz gdy mieszkam sama przeraża mnie ile wszystko kosztuje. Stuknijcie sie w czółko panowie i pamiętajcie założyć gumkę na następny raz!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Witam,
Odpowiem jako matka. Po pierwsze nie dostaję alimentów od ojca dziecka i z tzw. funduszu alimentacyjnego też nie- a więc "trud" wychowania dziecka spada w 100% na mnie. Nie jestem z tego powodu rozgoryczona i moja odp. na pytanie nie jest podyktowana nienawiścią do płci męskiej. I chociaż pytanie jest skierowane do Tatusiów ;) muszę swoje napisać. Wk....rza mnie targowanie się o kasę na dziecko, czy to ze strony matki, czy ojca. Qrcze Kobiety nie chce płacić to NIE - trudno takie życie, Nie ma co rozpaczać tylko żyć dalej, Panowie dziecko kosztuje i 330 zł miesięcznie to naprawdę jest mało - ale jeśli macie tyle zasądzone to tyle płacicie i po co to roztrząsanie??? Wiadomo, że zawsze będzie o to spór Wy uważacie, że za dużo, Matka że za mało. Nic tego nie rozwiąże. Może jedynie radość istnienia dziecka. Pozdr.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

to może zaopiekuj sie wlasnym dzieckiem, a mamusia bedzie wplacac na konto 320, fajnie nie bedzie lekarze, szkola, zero imprez - a dziecku wszystkiego odmawiac
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

moja siostra dostaje 1000 na dwójkę (10 i 14 lat)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

100 pln
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: Mój poród- przestroga!

hihi
3M blachara gangsta rap.....

yo yo stesmy suki...msciwe!
yo yo yo yo yo
suki...msciwe!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re:

~m napisała:
"suki z nas mściwe"

Z tym akurat się zgodzę w stu procentach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: już wszystko rozumiem

jasne... skoro nie przyznaję ci racji to nie ma co ze mną dyskutować, krzyczeć i tupać nogami trzeba. gówno mamy a nie prawo. mamy prawo do alimentów dla dzieci ale nie mamy sposobu ich wyegzekwować a jak do prokuratury zgłosimy uchylanie sie od alimentacji to suki z nas mściwe.jak głośno któraś powie że ten i ten to dłużnik alimentacyjny to jakby bąka puściła u cioci na imieninach, klepcie się dalej po plecach tatkowie, biedni wy, pokrzywdzeni przez mit matki polki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: już wszystko rozumiem

To Ja

Po pierwsze nie musisz krzyczeć.

Po drugie, bluzgając i narzekając tutaj niczego w swoim życiu nie zmienisz. Swoje frustracje ulewasz tutaj, zamiast wziąć swoje życie w swoje ręce.
Ani ja ani nikt inny za Ciebie niczego nie zrobi. A jak nie spróbujesz to gówno będziesz wiedział. To jak mówienie, mamo dostałem 2, ale 97% klasy też dostała....No wybacz.
Być może Twój wniosek na temat kontaktów z dzieckiem będzie rozpatrzony pozytywnie, albo wynegocjujecie jakiś kompromis.

Ale wiesz...taki wniosek trzeba poprzeć argumentami. A nie inwektywami typu co napisałeś powyżej.

Twoje życie Twój problem. I tylko Ty możesz coś z tym zrobić. Kwestia tego czy po prostu użalasz się nad sobą tu i teraz, czy też zadziałasz w tym temacie.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

jaki prezent dla 2 letniej dziewczynki? (92 odpowiedzi)

może ktoś coś podpowie? myślałam o puplo, ale sama nie wiem może jakaś lalka? tylko czy dwulatka...

zajmująca zabawka dla 14-miesięcznego dziecka (57 odpowiedzi)

Szukam zabawki w której można coś wkładać i wyciągać, zamykać-otwierać, przyciskać, przekręcać i...