Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

porąbancu łączyć się musisz psychol co Ty w ogóle piszesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to trzym się chłopie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

O, widze że chłop cie zdradził i dziecko zrobił na boku, a tobie wycieruchu pod zdradzającego fagasa nie w smak alimenty. Jak pije to też kolegów oskarżysz, że mu polewali? Wybielaj zdrajcę, bierz drugi etat i płać za niego alimenty, skoro się nie szanujesz i siedxysz z łajdakiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura, matka ponosi trud wychowania i nie musi płacić tyle co ojciec. Takie myślenie jest częstym błędem, osoba u której dziecko mieszka ma trudniej, no to ona musi iść na l4 kiedy dziecko choruje, ona musi zaprowadzac i odbierać małe dziecko z przedszkola lub szkoły i co jak dziecko ma lekcje do 14.00? To ona nie może podjąć pełnego etatu, druga osoba ma łatwiej, dlatego ona pokrywa koszty życia dziecka. Tak stanowi prawo i jest to zrozumiałe.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

No coż. W sądzie bardzo często kobieta przedstawia sie jako pokrzywdzoną przez meża. I przedstawia jedynie jego winę. Jest to skalkulowane w alimenty. Dlatego też trzeba zakładać, że trzeba będzie się bronić. I najlepiej zatrudnić adwokata, ktory bedzie znał wszystkie kruczki prawne mogące być wykorzystane przez drugą sprawę:
https://miastobialystok.pl/2018/07/09/kolejnosc-obowiazku-alimentacyjnego/

Polecam zajrzeć sobie tutaj. Na stronie opisana jest kolejności obowiązku alimentacyjnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteś ham i prostak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja pierdzielę to zes gosciu zabłysnął. to ty se kuźwa gościu poszukaj lepszej pracy. Też mi rada. Mam dla Ciebie super radę: poszukaj lepszej pracy, takiej za siedem albo może nie 7 tylko 9 tysiecy ale nie złotych tylko Euro , alebo lepiej funtów. Nie dziękuj za porade. Po prostu weź się w garść i z niej skorzystaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nie tata, a mama. "nie chciałam bachora" sugeruje wypowiedź kobiety, czyli matka ma zasądzone alimenty i nie płaci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wsxystko zalezy ile zarabia ojciec a ile matka dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W latach 2016-2018 na dziecko do 4 lat - 700 zł w górę .... generalnie jeśli ustalicie w sądzie ze utrzymanie dziecka wynosi 1500 zł będziesz płacił 800-900 zł. Sąd nie dzieli pół na pół
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To się Tata udał, żal mi dziecka że ma takiego Ojca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najpierw naucz się poprawnej gramatyki głąbie a potem komentuj poczynania matki, która od rana do nocy ogarniała te dzieci !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jezu ja po 14 latach robię podwyżkę i jest wielką afera A do tej pory płacił mi na syna po 130zl A stwierdził że jego żona nie będzie pracowała bo kobieta jest do siedzenia w domu A ja mając 2 synów i jestem sama muszę jeszcze pracować żeby im niczego nie zabrakło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeważnie tak jest ze ojcowie odrabiaja z dzieckiem lekcje a mamusia nie wie dokładnie co przerabiaja, ja zjmuje sie dziećmi i oprócz tego płacę alimenty bo są d doszedł do przekonania ze np opieka naprzemienna jest zła i nie wazne kto sie diećmi zamuje ale ojciec płaci alimenty . PS jak Ci tak źle to sie zamień Ty płacisz a Ojciec sie zajmuje 90% ojców chętnei na to pójdzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłopie walcz o obniżenie alimentów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dajcie! My nawet alimentów nie będziemy chcieć rąbac was
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jeszcze 500 plus i rodzinne 100 razem 1100 więc co poierdzielicie zarobek z wychowywania zrobili. Do roboty darmozjady
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla mnie bomba niema kłopotu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz powiedzieć że za 1000 zł nie otrzymasz dziecka przez miesiąc??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niech da mi dziecko i pieniędzy nie chce żadnych :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

przedszkole na ul. Pólnicy - Jasien (12 odpowiedzi)

Czy może któraś z Was ma tam swoje dziecko i przedstawi opinię na temat tego przedszkola? I jakie...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....