Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Robiłabym to nawet gdybym nadal była z ojcem dziecka. Dla Ciebie to jakiś problem widzę Ze musisz pomoc w nauce dziecka itp. Tak wypowiadać się o wychowaniu dziecka mogą tylko matki które zaszły w ciąże "przypadkiem" a w związku "nie wyszło" to potem tak jesteś ze się wkurzają o to ze dzieckiem się musi zająć a facet ma to w nosie. Te pieniądze i tak dziecki nie wynagrodzą chwil spędzonych z rodzicami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestesmy małżeństwem. Mamy razem 2 letnia córeczkę. dbalam o nią jak byłam na wychowawczym bo tata dużo pracował. Teraz sama również pracuje. Do 16 a potem zajmuje się dzieckiem tata pracuje zwykle do 18. Była mojego męża z która ma dwójkę dzieci zmienia partnerów jak rękawiczki. Nie pozwala na kontakty z dziecmi, nie pracuje już 3 lata. Dzieci maja 8 i 9 lat. Dostaje 1200 złotych alimentów i oprócz tego 1000 po 500 na każde z dzieci. Razem 2200. Zawsze pisze o więcej w połowie miesiąca już twierdzi ze dzieci nie maja co jeść. Powiedziała ze nie będzie pracować bo tata ma ich utrzymywać. No błagam. :/ kobietom które naprawdę maja trudniej ciezko w życiu wychowując samotnie dzieci współczuje ale takim za przeproszeniem sukom NIE! Ja mam osobiście jej dość. Wolałabym gdyby przyrodnie rodzeństwo mojej córki mieszkało z nami. Zajęłabym się nimi i zadbała by im niczego nie brakowało.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

To mogła tez myśleć jak szła z facetem do łóżka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

właśnie! nigdy nie jest po połowie. Wkład finansowy ojca to tylko pieniądze. Skoro panowie tacy skrupulatni, to proszę dowiedzieć się ile kosztuje:- godzina opieki nad dzieckiem, - gotowanie posiłków, -bycie na każde zawołanie, - prasowanie, pranie, odprowadzanie do szkoły, przedszkola , na zajęcia dodatkowe etc, - i wszytko to co można nazwać logistyką codziennego życia??? Podczas mojej rozprawy rozwodowej, sąd uzasadniając alimenty, wyraźnie podkreślił, że wkład ojca musi być wyższy , ponieważ to matka, jeśli dzieci z nią mieszkają, sprawuje PIECZĘ , tak to się nazywa w terminologi prawniczej, i ta piecza ma swoją cenę. Więc to całe pie...lenie, biednych pokrzywdzonych tatusiów, którzy muszą 300 zł !!!! zapłacić jest żenujące. 300 zł plus to tak jak ktoś ładnie policzył, 10 zł na dzień, i to jest stawka za obiad w szkole mojej córki. A bilet miesięczny? a odzież, kosmetyki jakieś, ksiązki, abonament tel, jakieś przyjemności drobne na wyjściu z koleżankami/ tak, dobrze czytacie kosmetyki i przyjemności, 15 letnia dziewczynka korzysta zarówno z jednego jak i drugiego/, zajęcia dodatkowe? drugie 300 zł i tak tego nie pokryje. Dochodzą wakacje, szkolne wyjazdy.... Można wymieniać i wymieniać. Drodzy tatusiowie, czy wy żyjecie na innej planecie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Witam proszę o kontakt rewvolt@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w piczce u innej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to chyba właśnie uwzględnił, bo chłop bez pracy i wykształcenia. Generalnie mnie też zdziwiło, że tylko tyle sąd zasądził, ale cóż... Jemu to na pewno na rękę, a jej teraz głupio i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba trochę wymyślona sytuacja. U nas ojciec po wypadku niezdolny do pracy płaci 250 zł na swoje dziecko. Sąd nie zawsze bierze pod uwagę ile zarabia tylko ile może zarobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak napewno, szczególnie jak jest w szkole a potem u taty a potem spi.łajdaczki i oszustki z was baby!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

robi na nich a nie tak jak matka siedzi całe zycie i nie robi i pracowac nie bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W pracy zarabia pieniadze bo matka dba a niech ona zarabia a maz niech wychowuje jest rownouprawnienie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sytuacja z mojej rodziny:
On chciał dać na dziecko 400 zł. Ona go wyśmiała mówiąc, że to za mało. On nie chciał dać więcej, bo za mało zarabia. To ona podała go do sądu. Efekt? Sąd zasądził 300 zł miesięcznie hehe ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Debil jestes i pierdoła
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

baby sa do wychowania bachorow jak daje d*py to niech sie nie dziwi ze potem dzieciak... potem szuka ojca na sile nogi rozklada kazdemu aby zalal jej forme takie sa baby.... z babami to trzeba krotko za morde trzymac bo jak wejdzie raz ci na leb to juz po tobie...
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 49

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Samo zycie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ociec panie p***eczko zarabia na zone i dziecko...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

ja zarabiam 1400 jakie mogą mi zasadzic alimenty w niemczech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Co? Chyba se jaja robisz a co to jego dziecko czy twoje? To ty masz zapierniczac a nie gach. Ja sam płacę 600 zł na jedno dziecko.a zarobienia 3.500 . Ktoś powie mało a ktoś dużo. Ja uważam to że jest OK. Gdyby nie ukochana mama która zarabia 2000 tys niby klapie biedę a co 3mies zmienia auto. Ale w sądzie płacz bo nie ma co do gara włożyć. Auto oczywiście na tatusia gacha i nie udowodnij z wychodzisz z sądu i patrzysz a mamusia już nie płacze tylko śmieje się z gachem i patrzy na ciebie i powiada i co debilu. Niestety ale taki jest świat, polskie realia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Mam to samo . Aż wierzyć się nie chce jaka niesprawiedliwość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

A co najlepiej żeby 4k płacił wtedy Chojny by był? Chciały kobiety równouprawnienia to niech się wezmą za robotę a nie jak sep liczyć na drugiego, te wszystkie dobre mamusie ! Problem w tym że to tylko Polska a tu wszystko jest do d*py.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

powikłania po wirusie bostońskim (81 odpowiedzi)

Mój trzylatek miesiąc temu chorował na wirus bostoński. Później zaczęła schodzić mu skóra z...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...