KNIE - opinia (1) Hulajnogi w Gdyni a opłata extra 3pln jesli nie zakonczysz w sopocie - to... KNIE Robert - opinia (1) Ostrzegam przed wynajmem hulajnogi. Doliczają dziwną opłatę 3 zł niby oddanie... Robert Fighter - opinia (1) Dziś miałem problem z zakończeniem przejazdu, szybka reakcja po zadzwonieniu... Fighter
kacper - opinia (1) Zdecydowanie wole przemieszczać się hulajnogami niż komunikacją miejską,... kacper matt23 - opinia (1) Fajne hulajki i apka też. Bez jakichkolwiek problemów. Polecam matt23 Adam - opinia (1) Nie mam do tej pory zastrzeżeń, kiedyś może cięższy był kontakt przez... Adam Całkiem fajny temat dla turysty (1) Hulajnogi spoko , lecz byłem w strefie a hulajnoga się wyłączyła z informacja... Arek Brak supportu(...) (1) Aplikacja pobrała 3 x 3 zł. Hulajnoga nie przejechała ani metra tylko... adam Uszkodzona hulajnoga naliczyła 400zł do zapłaty (2) Próbowałam wypożyczyć hulajnogę, niestety nie było takiej... Monika Totalna porazka (1) Mimo kilkakrotnych podejsc jeszcze nie udalo mi sie skozystac. A dzis to... AdamR Nie polecam ! (2) Nie mozna ruszyc, pobiera pieniadze z karty. Obsluga nie odpowiada, zbywaja... Niezadowolony klient