Fighter - opinia (1) Dziś miałem problem z zakończeniem przejazdu, szybka reakcja po zadzwonieniu... Fighter kacper - opinia (1) Zdecydowanie wole przemieszczać się hulajnogami niż komunikacją miejską,... kacper matt23 - opinia (1) Fajne hulajki i apka też. Bez jakichkolwiek problemów. Polecam matt23
Wiśnia998 - opinia (1) Szybkie i komfortowe hulajnogi. Super usługa! Na pewno jeszcze skorzystam z... Wiśnia998 kira234 - opinia (1) Najlepsze hulajnogi ever !! Bardzo sprawnie i wygodnie się nimi jeździ, apka... kira234 Adam - opinia (1) Nie mam do tej pory zastrzeżeń, kiedyś może cięższy był kontakt przez... Adam Wstyd (4) Nic nie dziala, wzera pieniadze, obsluga nie odpisuje, podobno dostane zwrot... Aleksander Antek - opinia (1) wszystko jak najbardziej ok, support i infolinia dziala szybko, polecam Antek Ks - opinia (1) Super wrażenia z jazdy, aplikacja działa bez zarzutu! Ks PM - opinia (1) Aplikacja nie zapisuje zakończenia jazdy i pomimo oddania hulajnogi nadal... PM Całkiem fajny temat dla turysty (1) Hulajnogi spoko , lecz byłem w strefie a hulajnoga się wyłączyła z informacja... Arek Nie działa hulajnoga (1) Hulajnoga przejechała może z 50 m przestała działać wyłączyłam wypożyczenie a... Vanatel Brak supportu(...) (1) Aplikacja pobrała 3 x 3 zł. Hulajnoga nie przejechała ani metra tylko... adam Porażka (1) Wypożyczyłam hulajnogę jechałam nią może 10 minut po czym ja wyłączyłam i... Oszukana Uszkodzona hulajnoga naliczyła 400zł do zapłaty (2) Próbowałam wypożyczyć hulajnogę, niestety nie było takiej... Monika Porazka!! (1) Hulajnogi nie stoja tam gdzie pokazuje aplikacja. Te ktore udalo mi sie... Tomek Totalna porazka (1) Mimo kilkakrotnych podejsc jeszcze nie udalo mi sie skozystac. A dzis to... AdamR Nie polecam ! (2) Nie mozna ruszyc, pobiera pieniadze z karty. Obsluga nie odpowiada, zbywaja... Niezadowolony klient