Roman Ostojski

Ortopedzi

Gdańsk, Konrada Guderskiego 2/VII

Renata pomorskie - opinia (1) 3. Jak to jest możliwe, że gdy idzie się prywatnie, panie w rejestracji i... Renata pomorskie Artur (1) Super ortopeda, sprawny zabieg, osoba której szukałem. Artur liczy si e tylko pieniadz (3) 2 lata temu bylam u doktora w sprawie kolan ,mial zrobic corce artroskopie... danuta s.
Bardzo porządna jednostka:-) (2) Trafiłam do doktora Ostojskiego po paru tygodniach bezskutecznego... Ala Rewelacyjny doktor :) (1) Doktor Ostojski operowal mi biodro (endoproteza) i staw skokowy (... Kasia M Swietny czlowiek i lekarz (1) Pan Doktor operowal mi bark. Po wypadku moj bark byl do tego stopnia nie do... Jakub Zurowski Polecam (1) Doktor operował mi biodro. Po zabiegu i rehabilitacji czuję się dobrze, a... dagmara kwietniewska Znakomity ortopeda (1) 2 lata temu endoproteza biodra u mojego ojca , "staruszek fryga" aż miło, 2... Aleksander Wender SUPER SPECJALISTA ! (1) Kompetencja "wali na kolana". Wiem, bo byłam u killu. Doskonały fachowiec, a... Bozena Wysocka samantha - opinia (1) Jestem po zabiegu rekonstrukcji więzadeł kolanowych wykonanej przez doktora .... samantha zofia.arndt - opinia (1) trudno ocenić pana doktora na podstawie wizyty trwającej 5 minut za 100 zł.... zofia.arndt Magdalena - opinia (1) Z doświadczenia wiem, ze Pan dr znakomicie zna się nie tylko na kolanach...I... Magdalena Bardzo polecam (1) byłam u doktora z dwójka dzieci,jedno z problemem bioder od urodzenia, drugie... Jola odpowiedż dla neglexi (1) Każdą w tym najbardziej krytyczną opinie przyjmuję z uwagą i pokorą.... Roman Ostojski neglexi (1) dwie rozmowy o niczym przez telefon z przyjaciółmi podczas wizyty;... tata zuzi Marian Olszewski - opinia (1) Bardzo dobry specjalista. Marian Olszewski Znakomity fachowiec (1) Jest madry, kompetentny, na kolanach zna sie najlepiej w tym kraju. Wart... Rafał Madzik - opinia (1) Rzetelny lekarz, ktory nie boi sie wyzwań ( w sensie zawodowym).... Madzik