andrzej - opinia (1) Wybrałem firmę w sumie na chybił trafił spośród wielu ofert i widocznie... andrzej Odradzam (2) Pani z biura przyjmująca zamówienie zachowuje kulturę do momentu podpisania... Niezadowolony klient Profesjonalnie (1) Korzystałam z oferty tej firmy kilkukrotnie i wszystkie rolety były zrobione... Alo
Rewelacja!! (1) Byłam w paru firmach roletowych. Spośród czterech firm, usługi tej były... Aga Pani przyjmująca zlecenia z piekła rodem (1) Pani przyjmująca zlecenie rodem z PRL. Nieuprzejma, niefachowa i znudzona... Piotr Porządna firma (1) Generalnie polecam, oprócz paru niedomówień, usługa wykonana prawidłowo, w... Michał Pani się wybitnie nie chciało (1) Planowałam kupić rolety, w tym celu wysłałam do trzech firm maila z... Alicja serdecznie polecam! (1) Rzetelna firma, szybko, sprawnie zamontowane, miła obsługa. Renata brak chęci pomiaru na miejscu (1) Chodzi o wycenę i pomiar rolet. Firma nie była zainteresowana oględzinami i... orl0s POLECAM (1) Firma godna polecenia. Skorzystałam z zakupu i montażu plis i żaluzji... Grażyna