N - opinia (1) Firmę RTB wyróżnia profesjonalizm w każdym calu. Jakość wykonanych prac oraz... N Dobra/solidna firma (1) Usługa założenia ogrodu od projektu do realizacji wykonana solidnie i... Eugeniusz Super fachowcy (1) Panowie wykonali u mnie kompleksową usługę założenia ogrodu oraz ułożenia... Katarzyna
Wszystko Super ;) (1) Porządni fachowcy. Termin był lekko przełożony jeżeli chodzi o start lecz... Krzysztof Wykonanie podjazdu,murków oporowych itd... (1) Polecam RTB SERWIS z prostej przyczyny-przekonałem się o tym w pierwszym... Mieszkaniec Warzna Podjazd, taras, ścieżki, schody wejściowe oraz ogrodzenie (1) Cała ekipa przyjazna, kulturalna a przede wszystkim profesjonalna i... Małgorzata Prace w Muzeum MW (1) Profesjonalne i rzeczowe podejście. Szybka wycena i krótki termin realizacji.... MS Rbs serwis - firma od ogrodów (1) Po raz pierwszy od wielu lat mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę... Krzysztof z Gdyni Śmiało polecam (1) Zatrudniłam z polecenia i śmiało mogę polecić dalej. Trawnik w trakcie prac... L. Zdecydowanie polecam RTB! (1) Jestem bardzo zadowolona ze zrobionego przez firmę RTB podjazdu - panowie... Anna G. Polecam firmę RTB Serwis (1) Polecam firmę - naprawdę rewelacja. Panowie przyjeżdżali na czas, sprawnie... Andrzej Krystian - opinia (2) Firmę Pana Tomasza Bieńkowskiego znalazłem przez internet i jestem... Krystian Szybko i profesjonalnie. (1) Profesjonalne i rzeczowe podejście. Szybka wycena i krótki termin realizacji.... Rafał Ogród, kostka oraz taras (1) Firma naprawdę godna polecenia. Fachowość to mocna strona Firmy do tego... Andzelika Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy RTB Service. Rzetelne wykonawstwo,... Magda Ania - opinia (1) Polecam firmę RTB Serwis. Panowie bardzo fachowo i rzetelnie podeszli do... Ania RTB SERWIS (1) Szczerze polecam firmę RTB SERWIS! Jestem osobą wymagającą, a do ekipy... Magda Nawadnianie (1) Bardzo szybka obsługa, pełny serwis, Firma bardzo elastyczna, potrafi... D. RTB Serwis (1) Panowie ułożyli kostkę bardzo profesjonalnie, doradzali, po każdym dniu pracy... Darek Pielęgnacja i utrzymanie trawnika w sezonie (1) Korzystam z usług Firmy RTB Serwis już drugi rok. Współpraca z nimi to... Marcin