Rachella

Wróżka

Sopot, Parkowa 8

M. - opinia (1) Rachella niesamowita, pełna ciepła i zrozumienia Polecam z całego serca M. Kamila - opinia (1) .....juz od samego progu wita nas ezoteryczna mistyczna atmosfera... Rachella... Kamila Wspaniała wizjonerka (1) Pani Rachella jest wspaniałą, ciepłą i przesympatyczną osobą. Bardzo się... Agata
Magda - opinia (1) Pani Rachella... Wspaniala osoba... Widzi więcej niż jestesmy sobie w stanie... Magda niesamowita... (1) ciezko mi opisac to wazne i poruszajace spotkanie... bylo niesamowite, tak... Dorota rachella ona wie (1) Ona na pewno wie, Tarot w jej rękach to dar. Danusia Danusia Ewa (1) To jest Osoba Niezwykla. Kocham Rachele! To nie wrozka, to wizjonerka!... Ewa z wrzatku Magiczny klimat (2) Moja wizyta u Pani Rachelli nie była przypadkowa, w pewnym momencie życiowego... Rafał Rachella (1) U p., Rachelli pierwszy raz byłam ponad rok temu ,Wiele rzeczy się... Ann Natchnienie (1) Panią Rachelle poznałem 4 lata temu i własnie po takim czasie spałniła mi sie... Michał Wspaniała moc (1) Byłam pierwszy raz u wróżki. Bałam się strasznie. Okazało się jednak , ze... Paulina Szczęśliwa (1) Nie mam guzków w płucach,to wynik 2 badania w UM w Gdańsku,w pierwszym... Alicja Prawdziwa Wizjonerka (1) U Pani Rachelli byłam już 5-6 razy. Nie po wróżby, a bardziej po pomoc w... Maria Przynosi ukojenie (1) Rachella przynosi spokój i ukojenie. Potrafi poprowadzić, doradzić i zachęcić... Marta Mega Wiedza (1) U wróżki Rachelli byłam pierwszy raz, jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy... Non omnis moriar Przewodnik Duchowy (1) Z wróżką Rachellą spotykam się co jakiś czas i jeszcze nie zdarzyło się, aby... Danusia PRAWDZIWA WIZJONERKA !! (1) Po pierwsze WSZYSTKO SIĘ SPRAWDZA. Po drugie Pani Rachella umie doradzić przy... Dominika UWIERZYŁAM NO I MAM!!! :) (1) Szukając pocieszenia, poszłam do Pani Racheli. Nie mogąc patrzeć dalej na... Mina Fantastyczna Rachella (1) Pani Rachella czyta z naszej duszy jak z otwartej ksiażki , to wspaniała... M.Sopot. Rachella (2) Jest bardzo dobrym specjalistą. od lat chodzę do rachelli. Nigdy mnie nie... ona