Rachella

Wróżka

Sopot, Parkowa 8

Nie polecam (2) Nic sie nie sprawdziło. Kompletnie nic. Iza "Lipa" (2) Pani sympatyczna, ale wiekszość zgaduje jak dla mnie... Uważam, że strata... Ona "Twarda Rachella każe kochać"... (1) Słowa te powitały mnie po raz kolejny, gdyż jestem stałą klientką i... Ona
Rachella fantastyczna! (1) Pani Rachella :) Niesamowita i fantastyczna osoba!! Wszystko się zgadza co... Małgorzata Wspaniała osobowość ! (1) Pani Rachella to wspaniała kobieta ...zabawna i mozna z nią na luzie... Anna DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKO!!! (1) Rachello! Gdybyś była Krawcem Czasu, To po Nocach Skrycie, Szyłabyś Dla... Ania ze Śląska Anioł nie kobieta! (1) Jak to jest możliwe że tak w doslownie żadnym czasie zmieniłam całkowicie... Boskie oczy Lekarz wiozjoner (1) Pani Rachella to największy lekarz wszechczasów, postawiła diagnozę lekarską... aisza Zachwycona!!! (1) Idź tam gdzie będziesz miała dobrze! Tymi słowami ok. 5 lat temu Rachella... Agnesa Pani Rachella z Sopotu to Wyjątkowa Osoba (1) Witam! Pragnę gorąco podziękować Pani Rachelli za nadzieję i jej cenne... Sylwia Rachella i tylko Rachella (1) Rachella i tylko Rachella! I z końca świata warto przyjechać do Sopotu aby... P. Polecam Pania Rachelle z Sopotu (1) Witam jestem pelen podziwu Pani Rachelli ponieważ wysłuchuje tych wszystkich... Kazimierz Polecam! (1) Z wizyty u Pani Rachelli wyszłam zadowolona, pełna energii. Za wcześnie abym... kajas10 Nie sprawdza się (3) Niestety drogie Panie i Panowie nie sprawdza się. 200 zł to bardzo dużo za... Agnieszka bardzo polecam (2) Bylam u Pani Rachellii juz trzy razy iwiele juz sie sprawdzilo a wiele... Kasia Gabi - opinia (3) Jestem następną osobą którą nabrała Rachela skasowała 200 i skończyło się na... Gabi Renata - opinia (2) Super kobieta świetna wróżka ,powiedziała mi szczegóły z mojego życia o... Renata ? (1) No to będę pierwszą osobą, której się nie sprawdziło. 200 zł za półtorej... Agnieszka Polecam! (4) Pani Rachello jest Pani niesamowita, mówię to każdemu. To Pani... Sandra Już zaczęło się sprawdzać... (2) Wyjechałam sama na kilka dni do Sopotu aby odpocząć od życia codziennego.... Moni